SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj trenuje....

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479


...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Czorcia siłka dobra to co najwazniejsze jest i to sie liczy SOG juz nie wchodzi.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
fajna silka a ławke mam taka sama :P ile na niej targałes ? bo nie wiem jak dlugo u mnie wytrzyma :P

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1158
fajnie :) SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
swoją formę wypracowywałeś tylko tu czy jeszcze gdzies na siłki chodzisz?
siłka fajna ale spodziewałem się czegoś troszke większego jak na Ciebie ile na tej ławce najwięcej wyciskałeś?

Zmieniony przez - paker87 w dniu 2009-07-12 21:52:53

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Spoko siłka;)
z tą ścianą do wspinaczki fajnie pomyślałeś sog już nie wchodzi

/zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 477 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3168
Dla mnie bomba, jest wszystko czego trzeba, a w dodatku ta ściana
Wiadomo że chciało by się wyższą, ale chociaż taka by mi się przydała A tak muszę jeździć 17km żeby powłazić sobie

Podziwiam za to co robisz i za to jak wyglądasz, SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Cwicze głownie tutaj (+ 1 raz w tygodni z chlopakami w szkole)
Miejsca jest malo ale mi wystarczy.

Na ławeczce jakos ponad 130kg bylo
wiecej sie boje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
No to jesteś przykładem że da się nie mając profesjonalnego sprzęty osiągnąć dobrą sylwetkę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia po remoncie.

Następny temat

>>> KONKURS <<<

forma lato