SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trudny wybór. Potrzebna pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2337
Witam. Mam zamiar cwiczyc w wakacje, ale mam dwa cele i nie wiem czy da sie je pogodzic. A mianowicie:

Po 1: Chcialbym spalic tluszcz przede wszystkim z brzucha. %bf wynosi 11 w moim przypadku, wiem ze nie jest to az tak duzo, ale chcialbym zeby spadl do 7%.
Po 2: Chcialbym przybrac na masie miesniowej.


Nie wiem czy da sie to pogodzic, prosze o pomoc.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 76

Wzrost: 188

Cel treningowy: Masa, redukcja tluszczu.

Staż treningowy na słowni: 7 miesiecy

Uprawiane inne sporty: Siatkowka, pilka nozna.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Lawka, sztanga, sztangielki.

Dieta: Staram sie zachowywac

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Whey Protein 82%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
jednego z drugim nie da sie polaczyc.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2337
A moze jednak przy treningu na mase zgubilbym troszke tluszczu. Przy intensywnym wysilku by sie spalal, a w dni nietreningowe jazda na rowerze i mogloby sie udac co wy na to? Napisalem plan jakim bede cwiczyl, jesli mozecie to oecncie.


Poniedzialek
Klata + Przedramie

1 Wyciskanie sztangi na plaskiej 8/8/8/8
2 Wyciskanie sztangielek na plaskiej 8/8/8/8
3 Rozpietki na plaskiej 8/8/8/8
4 Wyciskanie sztangi na plaskiej 8/8/8/8
5 Uginanie nadgarstkow podchwytem max/max/max
6 Uginanie nadgarstkow nachwytem max/max/max

Wtorek
Plecy

1 Wioslowanie sztanga 8/8/8/8
2 Wioslowanie sztangielkami 8/8/8/8
3 Szurgusy 8/8/8/8
4 Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 8/8/8/8

Czwartek
Biceps + Triceps

1 Uginanie ramion ze sztanga 8/8/8/8
2 Uginanie ramion ze sztangielkami 8/8/8/8
3 Salwa tzn. 8 razy do polowy, 8 razy od polowy i 8 razy calosc razy dwie serie
4 Uginanie ramion ze sztangielka w podparciu kolanem o lawke 8/8/8/8
5 Wycoskanie francuskie sztangielki jednoracz 8/8/8/8
6 Wyciskanie francuskie sztangielki oburacz 8/8/8/8
7 Pompki w podporze tylem 8/8/8/8

Piatek
Barki + Nogi

1 Wyciskanie sztangi zza glowy 8/8/8
2 Wyciskanie sztangi sprzed glowy 8/8/8
3 Unoszenie sztangielek bokiem 8/8/8/8
4 Przysiady ze sztanga
5 Wspiecia na palce

Zmieniony przez - Darhinnox w dniu 2009-06-11 21:47:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
da sie to pogodzic
przynajmniej w moim przypadku tak sie dało xD
cwicze 6 miesiecy, w te 6 miechów moja waga spadła z 90kg na 74kg :D
no i przyrosty w sile były, chociaż niewielkie :(( np. wycisk na klate podskoczył tylko o 20kg :(

Zmieniony przez - M4niekk w dniu 2009-06-11 22:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2337
Wpadlem na pomysl zeby na poczatku nie jesc kolacji, potem po jakichs trzech dniach sniadan i tylko na samych obiadach ciagnac, poki nie uzyskam chcianego efektu. Przez caly ten czas bede cwiczyl wyzej napisanym treningiem. Gdy osiagne zamierzony efekt stopniowy zaczne normalnie jesc. Co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 222
Pół roku temu też chciałem za wszelką cenę zrzucić fat z brzucha. Nie zmniejszyłem ilości posiłków tylko ilość spożywanego tłuszczu. Do tego A6W i Dyma Burn Extreme w zalecanych dawkach. Długo tak nie pociągnąłem. Po 4 tygodniach tak osłabiłem organizm, że uaktywnił mi się wirus i dostałem półpaścia (to ten sam wirus co wywołuje ospę, więc każdy kto chorował na ospę ma to cholerstwo w sobie). Wtedy to już schudłem momentalnie, ale nie przez dietę i ćwiczenia, a przez straszny ból.
Piszę to żeby przestrzec innych przed popełnieniem podobnego błędu.
Od tamtej pory odżywiam się i ćwiczę z głową.
Nie ograniczaj posiłków. Głodzony organizm zacznie odkładać tłuszcz na czarną godzinę i z płaskiego brzucha dupa. Jedz 6 razy dziennie. Licz kalorie, zastosuj lekki bilans ujemny, a osiągniesz swój cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2337
Ok. Dzieki, ze mnie uprzedziles. Czyli jesc tak, aby kalorie byly na minusie + trening i powinno to cos dac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 222
Da Ci to tyle, że będziesz bezpiecznie palił tłuszcz. Na znaczny przyrost masy raczej bym nie liczył. Zastanów się na czym bardziej Ci zależy i do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2337
Sam wlasciwie nie wiem. Po wakacjach ide do Liceum i dobrze byloby jakos wygladac. Ale i osiagi musze poprawic. A co Ty bys mi radzil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 149
Miałem podobny problem z brzuszkiem, ja zrobiłem tak, że przez pół roku skupiłem się głównie na tym by spalić tłuszcz, a teraz od kilku miesiecy buduje mase, w moim przypadku postepy sa. Może powinieneś zrobić podobnie, najpierw zgób tluszcz a później buduj mase;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW dla początkującego proszę o pomoc

Następny temat

pomoc MC

WHEY premium