SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po wakacjach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
a co to za cykl , na kreatynie co trwa 4tyg ? jak dla mnie za malo, ogolnie nie jestem zwolennikiem brania 10-12g kreatyny ED bo to jest marnotrawstwo no ale jak bylo ok , to spoko...wg mnie jeszce lepiej byloby pociagnac ten cykl systemem 10 (w dni T.) + 5g (w dni NT) dluzej ,efektywniej , bardziej ekonomicznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Tak na początku zadecydowałem ze zrobie 4 tyg , czytałem gdzies w artykułach o kreatynie ze najkrótszy cykl powinien trwac 4 tygodnie i starczy 300 g na początek. Zakupiłem 500 g z olimpu. Brałem z glukozą(bo taniej tłuszczyku za dużo nie przybyło).Brałem 5 rano i 5 po treningu a w dni nietreningowe 5g naczczo Ładnie mi poszła klatka po tym , łapka 1,5 cm.O suplementach dopiero sie dowiaduje . Jednak nie o tym ten post .

Pozdrawiam Banan

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-09-15 20:23:29

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Mnie forma po wakacjach ladnie idzie do przodu, to chyba od tego CP co stoi w szafce i czeka na swoją kolej Btw po jednym z postów i przypomnieniu o regresji nie czekałem dlug. W czwartek zastosowałem ją przy klatce przy wyciskaniu na płaskiej, dalej normalnie progresja. Byłem bardzo zadowolony. Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
mi tez ładnie idzie , teraz planuje przetestować przez 8 tygodni stałe ciężary - przyzwyczaiłem sie do progresji, ciekawe jak to wyjdzie, później regresji spróbuje . Myśle ze okres przekwitu przedemną , chce do konca zimy wyjechac do 75-80 kg , oczywiscie nie zatłuszczony.

Stawiam sobie plany i bede dązył zeby je zrealizować



Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-09-20 14:25:46

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
...hej DON GARCIA mowiles ze podasz 4-dniowy plan treningu bo wczesniej podales 3-dniowy ktorym obecnie cwicze i za nie dlugo chcialbym przejsc na 4 dni w tygodniu. za odpowiedz dziekuje i czekam z niecierpliwoscia...PoZdRo dla pakerów...

kobra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jeżeli chcesz to możesz pojechac takim planem :


dzien 1 - klatka, tricepsy
KLATKA
1. Wyciskanie sztangi (chwyt szeroki) na ławce poziomej 4x (12 - 6) /progresja ciezaru/
2. Wyciskanie sztangielek/sztangi w skosie (w górę) 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
3. Rozpiętki na skosie w gore 3-4x 10 /staly ciezar/

ad3*przerwy nie dłuższe niż 1,5 min

TRICEPSY
1. francuskie w siadzie 3x (12-8)
2. francuskie w leżeniu stałym 3x10
3. prostowanie w opadzie 2-3x max
-----------------------------
dzien 2 - plecy, przedramiona
PLECY
1. Wiosłowanie nachwytem 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
2. Podciaganie sztangielki w opadzie tulowia 3x (12 - 8) /stały ciężar/
3. Martwe ciagi 4x (10 - 6) /progresja ciezaru/
4. Szrugsy ze sztanga 3x 12 /staly ciezar/

PRZEDRAMIONA
1. Uginanie nadgarstkow nachwytem ze sztanga 2x (15 -12) /staly ciezar/
2. Uginanie nadgarstkow podchwytem 2x (15 -12) /staly ciezar/
3. Uginanie nadgarstków podchwytem sztangą trzymaną za sobą 2x (15-12) / stały ciężar/
-----------------------------
dzien 3 - wolne
-----------------------------
dzien 4 - wolne
-----------------------------
dzien 5 - nogi
NOGI
1. Przysiady ze sztanga na barkach 4x (15 - 8) /progresja ciezaru/
2. Prostowanie nog siedzac 4x (12 - 10) /stały ciężar/
2. Uginanie nog w lezeniu 3x (12 - 8) /stały ciężar/
3. Wspiecia na palce stojac/siedzac/na jednej nodze 4x (20 - 10) /progresja ciezaru/

-----------------------------

dzien 6 - barki, bicepsy

BARKI
1. Wyciskanie sztangi siedzac 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
2.Unoszenie sztangielek na boki 4x (12 - 8) /stały ciężar/
3.Unoszenie sztangielek na boki w opadzie 4x (12 - 8) /stały ciężar/

BICEPS
1. Uginanie przedramion ze sztanga stojąc (podchwytem) 3x (12 - 8) /progresja ciezaru/
2. Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc 3x (10 - 8) /progresja ciężaru/
3. Uginanie przedramienia ze sztangielka o kolano 2-3x (12 - 8) /stały ciężar/



Ćwicz systemem : pon, wtorek, piątek, sobota

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-09-22 16:38:01

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
...witam plan 4 dniowy napewno mi sie przyda...chcialem tylko zapytac czy mozna tak odrazu cwiczyc planem 4 dniowym po planie 3 dniowym? czy trzeba zrobic przerwe? czy miedzy tymi rozpiskami zrobic sobie trening siłowy????

kobra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a ile jechałes tygodni tym 3 dniowym ??I czy czujesz potrzebe zrobienia przerwy ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
nie czuje potrzeby zrobienia przerwy..tak tylko pytam...troche sie obijalem i jeszcze troche pojade tym 3 dniowym a potem na 4 dni przejde...

kobra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1892
ile jechac tym 3 dniowym ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WRACAM OD JUTRA

Następny temat

Co po HST???

WHEY premium