SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po wakacjach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no czy ja wiem co ja mówie to nie wiem

Pozdrawiam i dzieki

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-09-03 09:35:26

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1892
1.Podciąganie na drązku 3x max lub ściąganie wyciągu górnego 3x12/10/8 czym mozna zastapic to cwiczenie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
spoko don mam nadzieje,ze sie nie obrazisz - jak ktos chce przykladowe treningi act i spliciki 3 /4 dniowe...to tutaj moze cos znajdzie -> https://www.sfd.pl/temat220104/

w przyszlosci beda ciezzsze i bardziej zaawansowane plany..naraize light bo tez wracam po 4 m-cach przerwy (no ale to nie moja wina ze bylem chory, mialem matury, znalazlem prace <i pracowalem> oraz troche imprezowalem -> z kazdym tygodniem jest coraz lepiej i jestem b.zadowolony)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
spoko .

Hmmmm zastąpić to podstawowe ćwiczenia na plecy. Jak nie masz to rób poprostu wiosłowanie sztangą i sztangielka.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1892
czyli jedno cwiczenie mniej nei zaszkodzi ?? , i jeszcze jedno czy robic obwodowo czy pokolei wszystkie serie w cwiczeniu ?? , i jaie odstepy robic miedzy tymi seriami ?? lub obwodami ?
i jeszcze jedna sprawa czy ten trening mozna robic do konca roku a potem 3 miechy na sile i do wakacji na rzezbe ?? no i jak potem cwiczyc :D ??

Zmieniony przez - segvsg w dniu 2005-09-03 18:55:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
chodzi o ten plan 3 dniowy ??

jeżeli tak to rób seriami w żadnym wypadku obwodami.

Plan zmienia sie co 6-8 tygodni niestety bo później organizm sie przyzwyczaja .

Z 3 dniowego przeskakuje się potem na 4 dniowy .

pozdrawiam życze owocnych treningów.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Jednak chyba chodziło o ACT to rób obwody

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-09-07 20:46:13

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-09-11 09:15:58

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
refresh

jak mijaja treningi powakacyjne ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
u mnie extra..oprocz tego tygodnia . kiedy to po poniedzialkowym trenigu sie gorzej poczulem - przez co nei trenuje do dzis, mialem dzis jechac robic plecy...ale w zwizku z tym ze jutro mam nogi ...to wole jeszce odpuscic i sobie opoczac a jutro dam czadu takze dietka przez te kilka dni byla "olana" ale juz wszystko wrocilo do normy - male przeziebienie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
mi ostatnio poszło 5kg w ciagu miesiąca ... trening powakacyjny hmmm ja całe wakacje wziołem sie do roboty z dietka suplementami itd . Ostatnio mnie brała grypa ale przeszło mi. Nie chciałem odkładac treningów bo byłem na cyklu kreatynowym . Ale jakos wyszedłem obronną ręką. Skończyłem cykl po 4 tygodniu i zostało mi jeszcze troszke

Teraz na klatke chyba spróbuje 4x8 powtórzeń. Ciekawe jak zadziała . Robił ktoś stałym ?? Ja zawsze wgłębiałem sie w progresje. Teraz mam plany sprawdzic stały i regresje

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WRACAM OD JUTRA

Następny temat

Co po HST???

WHEY premium