SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase bez treningu nóg... Do poprawy/oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
wreszcie jakaś konkretna odpowiedź. Tyle ze nie mam dostępu do maszyn :/. To moze by tak chociaż 4 serie przysiadów + wspięcia na palce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
przeciez masz chore nogi??? To jak chesz te przysiady robic? Czy chcesz napisac aby dali Ci spokoj i niecwiczyc nog? Bo to 2 rozne sprawy sa... Pozatym niepodales nic danych no i jak mamy Ci pomoc? Ciekawe czy chociaz w dobry dzial wszedles... PODAJ DANE!!! I ostatni trening jezeli oczywiscie byl jakis...

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
nie o to chodzi żeby się odczepili. Lekkie ćwiczenia na nogi mogę wykonywać. ostatniego treningu nie pamiętam bo był on 3 miesiące temu ale laczyłem bic + tric jednego dnia, klata + plecy drugiego i barki w osobnym dniu. mój staż to 3 lata z niewielkim przerwami (przeważnie z wakacyjnymi przerwami). Wiek 21 lat, 95 kg wagi, wzrost 183cm. Coś jeszcze potrzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
Czy ja dobrze widze? przysiady uwazasz za cwiczenie lekkie? ........................

Plecy
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4 x 10 progresja
Wiosłowanie hantlem w opadzie tułowia 4 x 10

np tutaj dublujesz niepotrzebnie cwiczenie... wywal wiosl. sztanga lub hantlem i na miejsce 1 daj podciaganie 3x MAX

Ogolnie trening nie taki zly...

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Klata
Wyciskanie sztangi 12, 10, 8, 8
Wyciskanie sztangi skos w górę 4 x 10 - zamień na hantle
Przenoszenie hantli 4 x 10 - daj rozpiętki na skosie w dół

Biceps
Ugianie Ramion ze sztangą stojąc 4 x 12 - 8
Ugiananie ramion ze sztangą łamaną na modlitewniku 4 x 8
Uginanie ramion stojąc hantle (chwyt młotkowy) 3 x 10

Na biceps za dużo serii. Max 9. Więc albo 2 ćwiczenia po 4, albo 3 ćwiczenia po 3. Zamień kolejność dwóch ostatnich.


Przedramię
Uginanie nadgarstków podchwytem + nachwytem 4 x 20// superseria - dobre rozwiązanie seria łączona, ale proponuje sztanga podchwytem + nawijanie ciężarka, jeśli jest.

Środa

Barki
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4 x 12 - 8
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3 x 10
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3 x 10
Szrugsy 4 x 15

Ja proponuje: wyciskanie hantla 4x, unoszenie bokiem+odwrotne butterfly 3x, wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x, szrugsy hantlami 3x, szrugsy sztangą za plecami.


Piątek

Plecy
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4 x 10 progresja
Wiosłowanie hantlem w opadzie tułowia 4 x 10 - zamień na drążek i daj na początek
Martwy ciąg 4 x 12 - 8

Triceps
Wyciskanie Francuskie siedząc sztangą 12, 8, 8, 8
Wyciskanie sztangi na płasko wąskim chwytem 4 x 10 progresja

Przedramię
Uginanie nadgarstków podchwytem + nachwytem 4 x 20// superseria - tak samo, jak przedramiona wcześniej.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
a więc nie mam dostępu do drążka (nie mam nawet trzepaka na podwórku) i nie mam skosu w dół :/. A co do przysiadów to uważam że jest to lekkie ćwiczenie jeśli się nie daje dużego obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...napisz cos z tymi stawami, czy nie występuja problemy przy jakichś innych- niż na nogi- ćwiczeniach itp.
napisz także co masz- [chodzi o sprzęt]?

aha... i uzupelnij profil bo bez tego to żadne doradzanie, chłopaki chcą ci pomóc a ty nawet nie umiesz -czy nie chcesz- tego uzupelnić

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-09-15 21:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
mam ławke z regulacja na prosto i na skos w górę, modlitewnik, gryf łamany, prosty, hantle no i sporo obciążenia. Jeśli chodzi o te stawy to czasem mam tak ze jak kucam to nie mogłem wstać :/ ale teraz kiedy rzuciłem prace to już tak nie jest. Myśle ze normalnie mogę ćwiczyć nogi bo kiedyś ćwiczyłem je. i nie miałem problemów z innymi stawami. Tylko na kolanach tak występowało...

Zmieniony przez - satanistov w dniu 2008-09-15 23:27:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2473
"bez treningu nog"
To wywal tez martwy ciag. Jak bedziesz cwiczyl dwuglowe a nie bedziesz cwiczyl 4 glowych to antagonistyczne miesnie beda rozwiniete nierowno co jest kontuzjogenne.
Jesli masz problem z kolanami (prawdziwy a nie "nie chce mi sie") to martwy tez jest dosc obciazajacy.
Sprobuj robic te przysiady. Upewnij sie ze robisz poprawnie (ciezar ciala z tylu stopy, kolana nad stopami, nigdy do srodka etc.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
Więc moze zrobimy tak: Prosze dopiszcie w który dzień mam ćwiczyć nogi i jakie ćwiczenia. Jeśli dam rade je wykonać wszystkie tzn że będę ćwiczył nogi regularnie. Jednak chcąc niechcąc nogi są najważniejszą partą....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzcie,czy dobrze

Następny temat

5 powt w trenignu hst na małe partie ?

WHEY premium