SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę a wytrzymałość

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1179
Witam.
Od dwóch lat trenuje na siłowni. Od czasu kiedy zacząłem widzę postępy za równo w sylwetce, w podnoszonych ciężarach jak i w samej technice. Jednak mam pewien problem. Kiedyś miałem bardzo dobrą kondycje, dziś mam problem złapać oddech po przebiegnięciu dwóch długości boiska piłkarskiego.
Czy da się to jakoś nadrobić w dalszym ciągu robiąc masę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Trzeba by dołączyć bieganie np w dni wolne. Będzie się to też łączyło z większą podąża kalorii

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jw koniecznie wprowadzenie po prostu cardio. Najlepiej za dala od treningu siłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1179
Czyli w dni wolne od treningu siłowego pobiegać, czy 1 raz w tygodniu powinno wystarczyć czy 2 to minimum? Jak długi powinien być ten trening? Biegać na świeżym powietrzu czy może być orbitrek lub bieżnia na siłowni i czy bieg ma być jednym tempem czy jakieś interwały?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Wszystko zależy od tego jak bardzo zależy Ci na kondycji i do czego jest Ci wytrzymałość potrzebna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1179
Jest mi potrzebna do wspomnianej gry w piłkę nożną na poziomie amatorskim więc chyba jeden trening wystarczy?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a w klubie nie masz okresu przygotowawczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jak to poziom amatorski, to pewnie nie jest to specjalnie ogarnięte

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1179
Drużyna to zbiórka znajomych z którymi gramy w rozgrywkach drużyn 6 osobowych, więc jedyny okres przygotowawczy to jak się zgadamy pokopać :P


Zmieniony przez - szczubinho w dniu 2017-03-12 22:32:41
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ok, myślałem ze grywasz w jakimś klubie okręgowym czy coś w podobie, a tam również mają okresy przygotowawcze

no to dorzuć ze 2x w tygodniu cardio i wydolność się poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak celem poprawa wydolności to interwały super się sprawdzą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 2x w tygodniu

Następny temat

Pomoc klatka

WHEY premium