SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260
ok dzieki jak bede mial nowy plan to wrzuce go z gory dxzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260
aha jescze pozniej moze wrzuce pare fotek ze mna i ocenicie mnie czy jak na pol roku to dobrze czy zleZ gory dziei pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
wczesnie zaczynasz sie odzywkami truc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1196
Też tak sadze w takim wieku mozna wykorzystac swoj natruralny potencjal i szybko sie rozwijac a z tymi odzywkami to przesada a tak wogole po co Ci tam sila na wakacje chcesz laski na koloniach na to rwac? javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
totalnie bezsensowny pomysl z tymi wieloma cyklami kreatynowmi od samego wręcz początku.

efektow nie odroznisz od normalnych w ten sposob.. zmarnujesz glownie pieniądze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1668
jesli jestes chudy i chcesz nabarac sily to najpierw nabierz troche masy, ale po co Ci do tego kreatyna?? Lepiej jak juz tak bardzo chcesz to inwestuj w dobre gainery i diete i nie spiesz sie tak. Tutaj nie zrobisz nic na chama, uloz sobie dobry plan i sie go trzymaj a efekty przyjda. Sam siebie nie przeskoczysz, cierpliwosci

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2338
Triku, a mi się wydawało,że w planie nie łączymy 2 dużych grup mięśni w jeden dzień?mogę sie mylic, ale tak twierdził trener z OLIMPU.Ja łącze klata bic,plecy tric itd

Ćwicz jak zwierze, zachowuj się jak człowiek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Ty to chyba coś kręcisz,najpierw piszesz mój staż to ok.8 miechów! a potem nnie no wiecie z ty,m statrzem to dokladsnie 4 sory pomyla.
Masz 15 latek...Dodam jescze ze co do stackow chcialem tak wzias najpierw: za 1 miesiac 1250g kreatyny z vitalmaxu 250 mesh na 3 cykle;] przerwa 2 miechy razem oczywiscie rozdzielone miedzy cyklami!Pozniej wiekszy cykl a nawet 2 zestaw 3x Cell pump 450g + duzo opakowanie 665g przerwa 2 mies. a nastepne***nac stacka Olimp Knockout 500gna sile i maske;]a gdzies na wakacje miesiac przed x pand stara formula!!! co sadzicie?? Ja sądzę że nie masz wogóle pojęcia o ćwiczeniu i piszesz głupoty bo sie napaliłeś na to 70 kg jak by to było nie wiadomo ile,napisałeś że chcesz brać te odżywki do lata-to niemożliwe bo ich jest na min. rok człowieku,jak twój staż wynosi 4 miesiące to ćwicz na sucho i po jakimś roku weś sobie mono,masz mały staż więc czy będziesz brał odżywki czy nie to i tak siła będzie Ci rosła tak samo,każdemu kto zaczyna na początku idzie szybko siła,efekty szybko widać, dlatego uważam że odżywki powinieneś brać po jakimś roku przemyślanych treningów jak zacznie się lekka stagnacja czyli siła wolniej będzie rosła i masa,dasz wtedy mono i będzie ok.Ale pamiętaj też że same odżywki nic nie dadzą bez diety,dieta to podstawa.Sukces jest wtedy kiedy połączysz odpowiedni trening(twój jest do kitu-np. masz 6 ćwiczeń na klatkę piersiową,po co ich tyle?ja bym proponował ACT na początek tu masz link https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html), odżywki,dietę,no i regeneracja też jest ważna ale tak czy inaczej na razie ćwicz na sucho i poczytaj sobie trochę o tym wszystkim co Ci napisałem wyżej i zapewniam Cię jeśli teraz weżmiesz te odżywki to potem będziesz żałował(kiedyś za kilka lat jak będziesz jeszcze oczywiście ćwiczył)że je zmarnowałeś bo nie miałeś pojęcia o ćwiczeniu.pozdro

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Nie masz pojęcia o kulturystyce... I bawisz się w dopalacze... Cwicz na sucho.

Ja mam 14 lat, na początku wyciskałem max 25 kg, po niepełnych 3 miesiach wycisnąłbym min. 60kg. Jestem rok od Ciebie młodszy. Jedź z masówą i potem siła...


pozd333r.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
No fajnie, ale przydaloby sie spojrzec na daty co nie ? To tylko taka uwaga na przyszlosc.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie cudko !!!

Następny temat

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

WHEY premium