SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dwudniowy.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Witam. Mam pytanie, moze niektorzy z was znaja na nie odpowiedz. Chodzi o trening dwudniowy. Sa wakacje i nie mam czasu ani checi cwiczyc 3 razy w tygodniu, dlatego postanowilem rozplanowac sobie cos na dwa dni. Mam zamiar trenowac w poniedzialek i czwartek. Jesli chodzi o trening to sobie rozplanuje i napisze go sam ale nie wiem poprostu czy warto go robic, bo nigdy nie mialem z nim do czynienia a to dosc zadkie zjawisklo. Jedni mówia ze lepiej w takiej sytuacji isc jakas ogolnorozwojówka, a drudzy ze stosowali i calkiem fajnie im szlo. Dlatego odswierzam temat zeby uslyszec wasze komentarze na temat treningu dwudniowego. A teraz zamieniam sie w słuch, a raczej wzrok .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wiesz co jak dla mnie to to nie wykonalne. Bo trenuajc 2x w tyg po 1 jestes zmuszony laczyc partie tkaie ktore wspolpracuja na 1 treningu pozatym czas treningu znacznie sie wytluza nie starczy ci najzwyczajniej sil by go dorbze wykonac...i jakos ja nie widze czegos takiego jak dobrze zrobiony trening 2 dniowy aczkolwiek to tylko moje zdanie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nie masz chęci ćwiczyć 3x w tygodniu? Jak to tak? No, ale do rzeczy. Wydaje mi się, ze najlepiej byłoby w te poniedziałki i czwartki trenować całe ciało. Takie Full Body Workout jak to pisał niedawno Don Garcia

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat267836/ aczkolwiek jesli masz ochote to poczytaj to. [sory za 2 post ale edit mi nie wszedl]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ja tak robilem przez 5 miesiecy bo zwyczajnie nie mialem czasu inaczej (wlasciwie nadal nie mam czasu ale sie zbuntowalem i na sile i przekor wszystkiemu chodze teraz 3 razy).
Musialem wtedy w smieszny sposob robic nogi czy moze raczej wcale ich nie robic. Wiem ze to karygodne itd ale majac wybor nie chodzic wcale wolalem chodzic bez nog.
Robilem zatem tak:

Dzien 1:

Klata
Bic
Przod i bok barku
Czworoglowy (minimalnie czyli np tylko jedno cwiczenie na suwnicy - brakowalo juz energii zazwyczaj ale moze gdybym sie dobrze dowalal carbem to bym dal rade zrobic np dwa cwiczenia, nie wiem)

Dzien 2:
Plecy
Tric
Tyl barku i kaptur
Dwuglowy (tez jakies jedno cwiczenie)
Lydka

To jest mniej wiecej rownomiernie rozlozone energetycznie, cwiczy wszystko i nie koliduje. Oczywiste jest ze lepiej rozlozyc na trzy lub wiecej ale jak musialem na dwa to robilem tak. Przy okazji chetnie uslysze opinie na ten temat.

Aha, nie robilem ogolnorozwojowych bo o nich nie wiedzialem, nauczylem sie splitu i dlatego robilem tak. Zreszta teraz pewnie tez bym robil splita (po przetestowaniu kilku ogolnorozwojowych).

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
No to mnie chlopaki zamotaliscie. Teraz nie wiem co wybrac, ogolnoiroswojowke, masowke na 2 dni, FULL-B-W czy moze splita. Hmm, probvlemej jest tez to ze z dieta moze byc kiepsko w wakacje, i nei wiem czy jest sens zapotac FBW ze szczatkowa dieta. Pozatym trenuje sie nim 3 razy w tygodniu a ja bede mogl trenmowac tylko dwa razy i tylko w poniedzialek i czwartek. Poradzcie ;-(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wakacjie to zazwyczaj czas regeneracji wiec moze ogolno rozwojowka...a od wrzesnia czy kiedy tam ci sie koncza wakacjie powrucic do splita i robic mase +z dieta to tylko moje zdanie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Jak nie bedziesz mogl upilnowac diety i pewnie tez czasem treningow to lepiej na czilu zrob delikatna ogolnorozwojowke i sie zregeneruj.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
A czy na ogolnorozwojówce przez taki dlugi okres czasu nie zejdzie mi kilka cennych milimetrów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wiesz bez diety, przy aktywnym wypoczynku zawsze cos zejsc musi

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwy w treningu

Następny temat

Progresja na klatke...czy wszystko ok????

WHEY premium