SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dający szybkie przyrosty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
Seba nie przejmuj sie jakimś kretynem. Koleś zarejestrował sie pare dni temu i tego nicka pewnie używa do prowokacji. Szkoda robić bałagan na kłótnię z kimś takim jak cwks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
Dzis jestem po 2 treningu, odczucia bardzo podobne, czyli bardzo dobre, obcialem tylko te 2 serie dodatkowe na klate, zrobilem ich tylko 4 i przy tym pozostane, poniewaz dzis ciezko szla mi klata. Mam pytanie do ciebie Sir Zandau, jak jest u ciebie z sila w takim treningu, co ile dokladasz obciazenie? Caly trenin przeprowadzilem na identycznych obciazeniach co poprzedni i z tym samym zestawem cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2012
Larsson, i znowu nie ćwiczyłeś nóg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
no niecwiczylem, bo ostatnio nie cwicze ich, ale zaniedlugo wroce do ich treningu. spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12773
jest co takiego jak ANTYSOG
No TO WLASNIE DOSTALES JEDNEGO

------->d****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
Cieżar dokładam jak zrobie w pierwszej serii 10 powtórzeń. Dokładam tyle żeby robić znowu 8. A mniej więcej dokładam co dwa tygodnie, jakoś tak wychodzi. Zresztą zobaczysz jak po trzecim treningu odpoczniesz te dwa dni, wtedy siła skoczy. Jeśli zrobisz więcej niż zamierzałeś dołóż ciężar. Naljepiej zapisuj ilość wykonanych powtórzeń w każdej serii. Wtedy będziesz miał porównanie.

Jeśli nie mogę stać o własnych siłach znaczy to że czas umrzeć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
Dzieki Sir Zandau za rady.

P.S. Orgasm ten 'd****' bylo do mnie? Jak niemasz koles nic istotnego do powiedzenia w temacie to spadaj stad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 308
Czyam i czytam nawet cale 5 stron przeczytalem i zdecydowalem ze zrobie sobie taki trening i mysle ze da dobre efekty, akurat mam 5 tyg wolnego wiec spokojnie moge cwiczyc mam pytanie czy z tym ciezatem na klate mozna zrobic tak wczesniej wyciskalem 12,10,8,6 i czy robic te kilka seri z tym ciezarem co wczesniej robilem 6 w dzielonym ?? i jeszcze jedno jak pisal autor to przyrosty sa naprawde dobre ale czy do tak fajnie roslo po obiadkach mamusi czy moze brales jakies suplementy i odzywki, ja akurat jestem zdany tylko na obiadki tyle ze 5 razy na dzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
Ogólnie ćwiczę bez odżywek. Raz tylko miałem sesję z odżywkami.

Jeśli nie mogę stać o własnych siłach znaczy to że czas umrzeć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sobie zapodam kretke, tauryne, carbo i biało, no i oczywiście dietka, 3mam ją cały czas, wierze w ten trening, czytałem troche o hst, jeśli hst działa to ten trening też powinien, wiąże z nim duże nadzieje (jeszcze 5 tygodni- szkoda mi przerwać obecnego planu) dobra chłopaki zdawajcie cały czas relacje jak tam u Was w tym temacie, pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁA(boks)

Następny temat

po przerwie...

WHEY premium