SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a ABS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1902

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

facet

Wiek

24

Waga

76

Wzrost

180

Cel treningowy

rozbudowac miesnie, rzezba na lato:P

Staż treningowy na siłowni

kilka lat z dluuugimi przerwami

Uprawiane inne sporty

piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłka domowa ale konkretna...

Dieta

mieso, ryz, twarog, jajka itp jest ale bez liczenia i przeplatane innymi posiłkami..

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie robie rekordu, nie rb rekordu, 105
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
siemka koxy;)
od jutra zamierzam zacząc treningi ABS, bede je cwiczyl 4 razy w tyg. trenuje na siłce 4-5 razy w tygodniu, głównie pon, wt, czw, pt. Na ABS bede mogł poświęcic takze od pon do pt. i tu pytania...
1.czy mozna robic np ABS rano, a treningi popoludniu tego samego dnia czy KONIECZNE jest w inne dni?
2. jesli robiłbym ABS rano to jesc wczesniej posiłek (jaki najlepiej) czy nie?
3. co zjesc po cwiczeniach ABS?
4. czy dobre jest połaczenie: rano ABS, popołudniu trening, wieczorem rower?
nie odsylajcie do dzialu odzywianie po te pytanka o posilkach, chcialbym miec wszystko tutaj juz zeby nie zakladac wielu tematow dotyczacych w sumie jednego mojego problemu.. pozdr..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
DIETA i cwiczenia aerbowe/hiit

no i oczywiscie:

DOBRY GEN

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-01-18 15:13:55

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
royal20

w jakim celu chcesz stosowac programy-wynalazki takie,jak wspomniany ABS ?
szkoda pradu.
jest 100 rzeczyw wazniejszych,na ktorych powinienes skupic swoja uwage.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-01-17 21:53:59

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
Traktor71 mógłbyś jakoś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź...? hmm..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
ABS to lipa . Ja to praktykowałem i nie polecam tego typu ściemy a już szczególniee a6w..
Najlepiej po każdym treningu na siłce wrzuc 1 ćwiczenie w 2 seriach na brzuch i styknie (np. brzuszki) bo systemy typu ABS rozwiną Ci brzuch tylko troszkę a poza tym łatwo jest się takim czymś przetrenowac... Jedz zdrowo i o rownych porach, najwazniejsze sa posilki przed i po treningowe ... Rob silke, po silce jedno cwiczenie na brzuch , a rower wrzuc w dnt (dni nie treningowe)..

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
krzysztof wnioskuje ze masz 15 lat.. mozesz te cwiczenia na brzuch po treningu poprzec jakims wiekszym doswiadczeniem? zalezy mi na wyrobieniu brzucha, wiem ze to najtrudniesze zadanie, nie chciałbym marnowac tygodni na cos jałowego.. a zatem brzuch wypadałby mi w pon, wt, czw, pt.. nie za czesto jak na jedne miesnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
Za 2 tygodnie 16 Co nie zmienia faktu że przerobiłem już kilka planów treningowych i kratkę na brzuchu mam więc wiem jak trenować brzuch. Czy to za dużo 4x w tygodniu? Owszem może być za dużo choć zależy to od intensywności.. najlepiej było by gdybyś dał brzuch 2x w tygodniu i lydki 2x w tygodniu tak jak mowilem, po treningu... takie rozwiazanie bedzie najlepsze... a co do serii i powtorzen to 2s i 20-30 p

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
a co mają łydki do brzucha? cos dorzuce i zobacze.. hmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
obie te partie trenuje sie na koncu i obu nie powinno się zaniedbywac poprostu.. możesz nie robic lydek twoj wybor..

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
załóżmy, że bede robił brzuch po treningu i tak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 475
odpocząc po treningu czy od razu rzucic sie na brzuch kilka serii? po takim treningu zjem ryz i mieso i nie zaszkodzi mojemu brzuchowi, ryz ma duzo kalorii i wegli.. ze biby za bardzo sie przełoży to na brzuch... robie polaczenia klata triceps, plecy biceps, nogi barki... na cwiczeniach brzucha to sie nie znam, zawsze mialem plaski ale piwka sie duuuzo pilo i zalalo kurde..:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
poczytaj troche o diecie,wplywie odzywiania na cwiczenia...

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pleców na masie....

Następny temat

Pomoc w planie

WHEY premium