SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Brzucha a szyja..

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9114
Witam !! Więc chodzi o to ze jak cwicze brzuch dokładnie 6W to strasznie napina mi sie szyja i jej okolice np. za uszami itp. czy to normalne ? Troche mało wygodne.. :P

wierze w ciebie, wierze w siebie, ziomek trzymaj sie..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
ciągniesz głową do przodu też tak kiedyś robiłem
trochę czasu i powinieneś wyeliminować ten element
najlepiej porobić zwykłe spięcia powoli i dokładnie żeby móc się skupić na nie spinaniu szyji
ja tak zrobiłem i pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
po kilku dniach powinieneś sie przyzwyczaić, wygląda na to bowiem, że masz . słabe każde właściwie mięśnie, chyba że w grę wchodzi jeszcze złe wykonywanie ćwiczeń, ale tego juz odgadnąć nie mogę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9114
Ok. Dzięki. A co do wykonania to wydaje mi sie ze cwiczenia wykonuje dobrze.

wierze w ciebie, wierze w siebie, ziomek trzymaj sie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Powinno przejśc po kilku dniach wydaje mi się ze to moze być skutek słabych mięśni brzucha i jak chcesz na siłę zrobić to wtedy spinasz mięśnie szyjne ja mam tak z nogami jak robie wyprosty na maszynie w ostatniej seri to spina mi się kark jak trzymam się za porecze ale za to mam siłę zeby zrobik kilka powtórzeń coś kosztem czegoś dla mnie akurat to nie jest zaden dyskonfort!!

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-09-27 06:13:09

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9114
Dobra spoko zobacze jak bedzie za pare dni. A jezeli nie przejdzie to niczm to nie grozi ??

wierze w ciebie, wierze w siebie, ziomek trzymaj sie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3399
To grozi straszliwymi wręcz kontuzjami szyji, tak strasznymi, że aż boję się o nich pisać...proponuje skupić się na mięśniach brzucha, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a nie ciągniesz szyją do brzucha ?

tzn. nie napinasz jej i rękami ciągniesz przy spięciach ?

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Jezeli nie przejdzie to bedziesz tylko odczuwał dyskonfort podczas wykonywania ćwiczenia raczej kontuzji się nie nabawisz

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
trzymaj sobie rękami głowę i problem powinien minąć

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9114
VeB mówisz powaznie ?? Ok a tak poza tym to dzieki wam wszystkim zobaczymy za pare dni.

wierze w ciebie, wierze w siebie, ziomek trzymaj sie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3317
ja wlasnie mam ten sam problem z szyja, jestem w 12 dniu 6W i bol szyji bardziej mnie m3czy nisz same cwiczenia brzucha. Czy to jest normalne?? a jesli nie to czy da sie teu jakas zapobiec?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Facet z szerokimi plecami-Mens Health

Następny temat

trening siłowy po ciężkiej pracy-realne?

WHEY premium