SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 911
1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokciami ( prowadzenie w bok)
6.Uginanie ze sztangą prostą

Wszędzie 4s po 8/10p

Zacznę od tego tylko chciałbym gdzieś wcisnąć Podciaganie na drążku.Może po przysiadach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
jak najbardziej mozna po siadach dac podciaganie, nie ma problemu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 911
Dzięki.Rozumiem że jak będę miał jakieś pytania to można w tym temacie pisać żeby nie robić bałaganu?
A i co ile dokładać ciężaru?Zacząć id niskich i np.co tydzień dokładka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
jak najbardziej o wszystko pytaj w jednym temacie,
tak, staraj sie w miare otrzeby progresowac, jednak nie przesadzaj rowniez z iloscia obciazenia bo szybo wyczerpiesz potencjal treningowy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Marcin.185
Ok ale musicie przyznać że dopiero jak to napisałem to coś ruszyło.
ronie220 zaczął bym któryś etap z Art.pierwszy rok treningów tylko nie mam zielonego pojęcia od którego zacząć?
Ogólnie przepraszam za moje zachowanie,mam nadzieję że się nie gniewacie.



Zmieniony przez - Marcin.185 w dniu 2019-04-10 05:43:12


Zacznij od etapu 4. Jest dobry dla całkowicie początkujących jak i osob, które maja już jakiś staz za soba.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 911
ronie220 a Podciaganie w takim razie gdzie wcisnąć bo nie chce go zaniedbać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 911
Witam mam problem z mięśniem podłopatkowym i chciałbym się spytać czy mogę wykonywać ćwiczenia w których nie czuję bólu czy jednak całkowicie dać sobie spokój?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak jest taka mozłiwość że wykonujesz dane ćwiczenie w ułozeniu że nie czujesz bólu to ok
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 911
Ok dzięki tak też zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
jaki jest problem dokladnie z miensiem podlopatkowym?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu FBW - nie koniecznie dla początkujących

Następny temat

Trening split do oceny

WHEY premium