SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening.............

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są tacy, którzy z powodzeniem podnoszą ogromne ciężary bez użycia pasa. Podczas treningów pas jest wręcz szkodliwy, bo osłabia mięśnie rdzenia odbierając im pracę, jeśli już go stosować, to do rekordów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
Jaką porcję trzeba jeść tych płatków?
Chodzi o to żeby sobie pojeść, ale nie przesadzić.
Niektórzy preferują dodawanie otrębów owsianych,czy dobrze robią?. Musli z Nestle kupowane w sklepie
są gorsze od tych robionym w domu (czyli dodawanie rożnych składników do płatków owsianych )? . Mi się wydaje że musli to tylko wymieszane składniki, ale mówią też że tracą na wartościach odżywczych bo są przetwarzane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie no, pas szkodliwy nie jest. Mowiłem, do naprawdę ciężkich serii się przydaje i warto używać, ale bez niego też można się obejść, a nie że pas jest zły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
Zauważyłem że mięśnie są coraz bardziej widoczne.........ale jestem szczęśliwy :)

Zmieniony przez - Devil270 w dniu 2012-02-11 19:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3623
To dobrze jeżeli możesz opisz jak było na początku waga , wymiary może jakieś zdjęcie a to co jest obecnie. kondycyjnie też pewnie znaczna poprawa ?

Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
A ja od siebie dodam rybę na kolację, najlepiej wymieszaną z serem, a co do pasa, to prawda, że przez trenowanie w pasie można dostać przepukliny, bo spotkałem się z taką opinią, że przez to lepiej pracować na mniejszych ciężarach i wolniej progresować ale za to zachować zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
Na samym początku ważyłem 73kg przy wzroście 170cm. Ćwiczenia (na rozrost mięśni) zacząłem rok temu i przestałem jeść te dziadostwa (słodycze, itp.). Teraz odżywiam się zdrowo, miesiąc temu lub nawet dwa, przerzuciłem się na trening metaboliczny, który daje bardzo widoczne efekty.W obecnej chwili ważę 59kg i zamierzam jeszcze trochę poćwiczyć metabolicznym a potem to zmienię na jakiś inny (ale na to jeszcze mam czas). Zdjęć jako takich nie posiadam, lecz na jednym widziałem, że bylem po prostu gruby, a teraz jak na siebie popatrzę to jestem bardzo zadowolony. Najlepsze jest to że atrakcyjność się bardzo, bardzo zwiększyła :P Kondycja się zwiększyła.

Zmieniony przez - Devil270 w dniu 2012-02-12 10:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
59kg przy 170 to troche malo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3623
Każdy ma inne cele, wiadomo nie każdy ćwiczy po to żeby zajmować 2 miejsca w autobusie ale fakt przydało by się złapać trochę masy mięśniowej ale wszystko z głową .Życzę dalszych postępów i zwiększania swojej sprawności.

Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nie no,dwa miejsca w autobusie przy 60kg to chyba jak się położy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka:)

Następny temat

Ocena planu treningowego na mase

WHEY premium