SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening.............

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
Mój sprzęt to sztanga,hantle i rowerek .Proszę was o pomoc w ułożeniu takiego treningu aby mi masa ciała nie rosła, a jedynie tłuszcz się spalał.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3623
Nikt CI planu nie ułoży zapoznaj się najpierw z zasadami odżywiania i podstawami treningowymi ,polecam dział trening domatora tam na pewno znajdziesz coś dla siebie .

Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
Ja już miałem trening na masę, a teraz chciałbym się przejść na taki aby tłuszcz mi się spalał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3623
https://www.sfd.pl/Trening_metaboliczny__efektywne_spalanie_tłuszczu_!-t776269.html}

w takim razie polecam Kompleksy metaboliczne.

Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
Rozumiem wszystko ale nie wiem o co chodzi w tych obwodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
Dałby rade ktoś ułożyć przykładowy trening metaboliczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przysiad klasyczny
Martwy Ciąg
Push Press
Wiosłowanie podchwytem
Wyciskanie leżąc

Cztery obwody po 6 powtórzeń, 90 sekund przerwy po każdym obwodzie. W obwodzie wykonujemy wszystkie ćwiczenia po kolei, czyli jak zrobimy 6 przysiadów to od razu przechodzimy do następnego ćwiczenia w którym także wykonujemy 6 powtórzeń itd. Wszystko wykonujemy tym samym sprzętem, nic nie zmieniamy. Na początek weź sobie gryf + 20kg, jeżeli będzie za lekko to możesz dołożyć, ale raczej nie będzie.

Kompleksy wykonuj 2-3 razy w tygodniu, w zależności od rozkładu treningów siłowych w ciągu tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
dziękuje, a w pozostałe dni to jakie ćwiczenia?

Zmieniony przez - Devil270 w dniu 2012-01-08 21:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Aha, no to proponuję 4 razy w tygodniu, co drugi dzień. Cały czas ten sam zestaw ćwiczeń. Obwód to jest wykonanie ćwiczeń "raz" - teraz rozumiesz? Napisałem na początek 4 obwody, potem możesz dodawać. Ale nie łudź się, ten trening to masakra, jakiej sobie nie wyobrażasz. Ale masakra warta zachodu, bo jak nic topi smalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 553
i bardzo się ciesze, bo mi jeszcze trochę tłuszczu zostało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka:)

Następny temat

Ocena planu treningowego na mase

WHEY premium