SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec sponsoruje: ***Kij'n'Marchewka*** 2012 :o)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Zdjęcia z końca lipca mogą być? Dopiero od nieco ponad tygodnia chodzę na siłownię, więc myślałam zrobić następne w połowie września.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Wielka redukcja 40kg mniej się zgłasza

No ja jestem jęczybuła, dużo chcę na już, bo mam wizję jaka piękna się stanę z Wami i dzięki Wam, więc chciałabym jak najszybciej Ale wiem, że to musi potrwać i się z tym liczę. Nie ucieknę, nic nie skończę, nie zniknę. Jestem z Wami do 60kg i amen. Chcę, żeby za kilkanaście miesięcy padały w dziennikach początkujących słowa: "zobacz dziennik Musi, jej się udało" - chcę być: Shrimp reaktywacja, Arkona 2.0, Anister part. II, pięknieć jak one, być dla innych przykładem jak one

Zgłaszam się, bo pragnę nie nagród, ale tej pieczy bacznej i oka czujnego na sobie, toż to marzenie każdej bywalczyni tego działu, a wygrać taką opiekę nad sobą to jak wygrać 6 w totka :)

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Uporządkowany_dziennik_Musi-t875859.html

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-08-24 23:37:28

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Musia
Chcę, żeby za kilkanaście miesięcy padały w dziennikach początkujących słowa: "zobacz dziennik Musi, jej się udało" - chcę być: Shrimp reaktywacja, Arkona 2.0, Anister part. II


Musia, badz jak Tony Lee Jones w Sciganym

przepraszam za offtop ale nie moge sie postrzymac

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
bry;)chce zaczac rzezbe ze specjalistami i profesjonalnymi poradami;)mysle ze jest to miejsce najlepsze jakie moglam znalezc z checia rozpoczne z wami walke nad soba;)jak tylko bedzie taka mozliwosc;)

https://www.sfd.pl/profil/457256 

Izka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Izka, nie przeczytałaś wymogów, nie spełniasz ich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
czy trening siłowy 3x w tygodniu jest obligatoryjny, czy może być wymienny na trening tłuczenia sie po ryjach?
bo chętnie wplotę siłówkę, ale obawiam sie że w takiej ilości to sie moge zajechać

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokaż swoją propozycję rozkładu treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
problem jest taki, że jeszcze nie mam grafiku na nadchodzący sezon wiem, że na pewno wt i czw będę mieć 2x MMA (w sumie 3h dziennie), prawdopodobnie uda się jeszcze zorganizować grupę na pon i śr. Postaram sie pokombinować tak, zeby mieć jeszcze 2 dni na siłowe

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdetermninowana prosi o pomoc!

Następny temat

redukcja kasiajudo

WHEY premium