SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec sponsoruje: ***Kij'n'Marchewka*** 2012 :o)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12229

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Ruda_29
Warunkiem uczestnictwa jest regularne prowadzenie bloga w dziale Ladies przez minimum 4 tygodnie przed zakończeniem rekrutacji



Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-09-25 09:11:18

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Zostały wybrane osoby, które już wielokrotnie udowodniły, że są w stanie wytrwać w reżimie dietetyczno-treningowym, bez względu na przeciwności losu, które nie wymiękną np. po miesiącu konkursu, bo mają takie widzimisie.

Jeśli komuś się wybór uczestniczek nie podoba, zawsze można zgłosić zażalenia do administracji forum.

Polax, nie Tobie oceniać, czy ktoś ma jeszcze nad czym pracować, czy nie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszelkie zażalenia i uwagi proszę składać w dziale ku temu przeznaczonym. Sprawie przyjrzy się grono niezależne grono moderatorskie oraz być może, sam Administrator forum SFD.
Jeśli któraś ma na tyle odwagi, żeby podważać naszą decyzję, może również poskarżyć się sponsorowi konkursu

Ale domyślam się, że jedynie tutaj pyskować potraficie.
Nie podoba się coś - droga wolna, nikt w tym dziale za Wami płakał nie będzie, tym bardziej, że żadna z żalących się jeszcze niczego powalającego nam nie pokazała.

polax26 nie wiem w ogóle coś za jedna i jakim prawem pyskówy strzelasz, ale cofnij się do pierwszych stron i poczytaj o czym była mowa. O ile przypominam sobie (a ja nad tym tematem pieczę sprawuję), NIGDZIE nie było napisane, że temat adresowany jest dla pań redukujących się. I posłuchaj koleżanko: o wiele trudniej jest zbudować czystą jakościowo masę niż ordynarnie się odchudzić. Przy redukcji wystarczy odpowiedni bilans trzymać i co nieco poćwiczyć, przy rekompozycji/rzeźbie/masie trzeba walczyć niejednokrotnie z własnym układem hormonalnym. Podobnie początek drogi w budowaniu sylwetki jest, że tak powiem prosty, bo ciało reaguje pięknie na wszystkie podane mu bodźce. Kobiety zaawansowane muszą stawać na głowie i trenować/dietować na pograniczu przemęczenia układu nerwowego (poczytaj o tym, bo pewnie nie wiesz nawet, o czym piszę).
I wyobraź sobie, że tak, wybrałyśmy dziewczyny, którym najbardziej potrzeba naszej pomocy i cel i dla nich, i dla nas jest niezwykle ambitny.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-09-25 09:24:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Martucca, nie musisz zaraz się tak denerwować Każdy ma prawo d wyrażenia opinii, i nie chodzi tu o Mnie ( jak napisałaś nic nie pokazałam) ale myślałam o innych laskach, które ciężko pracują .
Saida dzięki za wyjaśnienie. Wszystko rozumiem.

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-09-25 09:29:45

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech owe laski wypowiadają się same w swoim imieniu. Nie potrzeba nam tutaj adwokatów i obrońców uciśnionych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Gratuluje wybranym

Marta ale to już jest standard , zawsze znajdą się osoby które będą "płakać". A dopiero się śmiałyśmy z ostatniej akcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie

Przypomnę jeszcze, co napisałam na pierwszej stronie:

Martucca
Naszym kryterium wyboru nie jest długi czas bytności w dziale, ale przede wszystkim świadomość i sympatia do własnego ciała, a także umiejętność przejrzystego prowadzenia dziennika (wodolejki i płaczki nie będą w ogóle brane pod uwagę).

To, czy w grę wchodzi redukcja, rekomp, masa czy rzeźba zależeć będzie od zapotrzebowania wśród kandydatek, które się nam spodobają.



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-09-25 09:38:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kajtek po 1sze Marta na Ciebie nie najeżdża i nie odbieraj wszystkiego personalnie, po 2gie nie do was należy wybór uczestniczek i ocena czy coś jest fair czy nie. Nie zamykamy działu na 3 miesiące i nie zabieramy nikomu dostępu do dziennika. Macie sporo czasu, żeby się wykazać i udowodnić, że nadajecie się do konkursu
Ale możesz poprowadzić przez 3 miesiące dziewczynę, którą uważasz za najlepszą kandydatkę.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2012-09-25 09:38:54

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Jak dla mnie wybór uczestniczek wprost idealny, gdyż też myślę, że rekomp/masa jest o wiele trudniejsza i trzeba dużo cierpliwości, pomoc suplementami oraz kop do pracy jest jak najbardziej pomocny i ułatwi choć troszkę ich wysiłek. No i w końcu będzie więcej dziewczyn "nie bojących się przytyć" i da to niektórym do myślenia. No i będą stanowiły dobry przykład.
Ja nie gratuluję, ja życzę powodzenia, na gratulacje to tu chyba trochę za wcześnie
Arphiel, do boju!

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laski powodzenia i wtrwalosci! Niech moc będzie z Wami!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zdetermninowana prosi o pomoc!

Następny temat

redukcja kasiajudo

WHEY premium