SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - S.A.W.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 112203

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemano kumpel właśnie jest na cyklu z SAWem i chwali sobie bardzo dobrze pompuje i w ogóle sam będę brał go w następnym cyklu i już nie mogę się doczekać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 473
Witam, oto kilka moich spostrzeżeń po treningach z SAW. Mam 117 kg, trenuję już kilka lat., obecnie split, testowałem dawkę 10 i 15 g, między 10 a 15 nie poczułem różnicy, uważam zatem że 10g jest wystarczające. Z pompą nigdy nie miałem problemów, a SAw jakoś na nią znacząco nie wpłynął , waskularyzacja hmmm, ogólnie przyznam, że SAw ma duży wpływ na wydolność podczas treningu, również po nim. Cały dzień po treningu czuję się dobrze nie mam zejśc. Podczas treningu również mam ochotę na 1 serię więcej. Reasumując: polecam SAW-a wszystkim, którzy chcą dodatkowej porcji energi podczas i po treningu, ja się nie rozczarowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Dzisiaj pierwszy raz stosowałem suplement tego typu i efekty zadowalające.
Dawka 5g, waga około 75kg wzrost 183.
Pompę zawsze mam po treningu i w tym różnica może nieznaczna, za to chęć do treningu jest! Cudów nie ma, ale chęć ćwiczeń na + (dawno nie czułem takiego zapału) i po treningu zmęczenie bardzo zredukowane.
Zdecydowanie polecam ludziom, którzy przeżywają mały kryzys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Polecam, nieźle pobudza, kopie i pompuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Dziś testowałem,77kg, 174cm wzrostu. Aktualnie jestem na cyklu mono Universala, beta alanina, bcaa.
* porcja 10g, 30 minut przed treningiem:
- pobudzenie zerowe (na treningu chciało mi się spać)
- zwiększonej pompy nie zaobserwowałem (od czasu kiedy biorę mono nie odnotowałem jeszcze zwiększonej pompy)
- efekty w stylu wzrost siły/wytrzymałości etc - może minimalnie się pojawiły.

Niestety na mój organizm jak widać nie działa, szkoda, to pierwsza moja przed treningówka jaką testowałem, spodziewałem się fajnych efektów, niestety wyszło jak zawsze z suplami u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
za duża dawka skoro chcialo Ci sie spac ;] ja zaczynalem od 5g i na 10g tez sie dziwnie czulem, a na 7 jest idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Poszła saszetka 10g przed treningiem na czczo ( jestem na LG ) i na treningu zapomniałem, że coś poszło. Dopiero w domu sobie przypomniałem. Zero odczuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
Dzisiaj wziąłem pierwszy raz. Dałem 5g na 200ml. Smak według mnie nie za bardzo dobry. Na szczęście obyło się bez odruchów wymiotnych. Pobudzenie było, chciało mi się cały czas coś robić. Pompa w miarę dobra, jednak za długo nie utrzymała się. Rozpuszczalność bez zarzutów. Spróbuję następnym razem 10g i napiszę jak było. Ogólnie wychodzi dość ekonomicznie pudełeczko 400 gram.

A tak, to:

Smak 2/5
Rozpuszczalność 5/5
Pompa 4/5
Cena 5-/5

"Praw­dzi­wa wie­dza to zna­jomość przyczyn." Arystoteles

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
Wczoraj pierwszy test, poszło 5 g. Zdecydowanie więcej energii do treningu, kończąc serie od razu chciało się zaczynać następną! Pompa lepsza - co do tego nie mam wątpliwości. Długi i ciężki trening zrobiłem, ale nawet po jego zakończeniu nie byłem padnięty/wypompowany z energii jak zazwyczaj.
Następnym razem zwiększę dawkę, zobaczymy jak będzie przy 10g. Moje warunki: 80 kg przy 183cm.

Zdecydowanie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
zarzuciłem jako pierwsza przed treningówkę w pierwszej suplementacji i przy dawce 5g 30min przed treningiem działanie jest napewno odczuwalne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Creatine 100%

Następny temat

Trec - L-carnitine + Green Tea SoftGel

WHEY premium