SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - S.A.W.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 112200

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4679
piłem naprawdę sporo różnych przedtreningówek i SAW jest numerem 1 jeżeli chodzi o preworki bez dmaa. Skład rzeczowy bez zbednych pierdół. dawka 15g robi konkretna robote i wychodzi bardzo ekonomicznie. Mogli by jeszcze zrobić wersje bez kreatyny. polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 113
Dla mnie produkt troche przereklamowany. Pierwsza dawka 10g całkiem spoko, konkretne pobudzenie i koncetracja, pompa średnia :( bo czucie mięśniowe mam dość rozwinięte. 2 lata nie brałem tego typu supli i spodziewałem się więcej. Widocznie nie jestem podatny na ten konkretnie suplement Treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 113
Jedyne co dobre to spora dawka caffeine. Polecam brać minimum 1godz po posiłku przedtreningowym i jakieś 20-30 min przed treningiem. Łączyłem z mono Vitalmaxa ale nie sprawdziło się u mnie. Mono zdecydowanie po treningu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Dla mnie S.A.W straszna średniawka. 12,5g coś tam działa, głównie pobudza. Ale to max. na 30min treningu. Kolega, który ze mną ćwiczy pierwszy raz ma styczność z tego typu odżywkami i na niego też nie działa za dobrze. Za tą cenę można mieć coś lepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
saw na energie 3 miarki a na pompe nitrobolon II 4 miarki spróbujcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
taki zestaw oceniam na 7/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
ale teraz moge dodac 2 opinie po 2-3 tyg stosowania tego cyklu . Pompa cały czas super sądze że nitro działa jak powinno lecz z sawem już powoli zaczyna sie robic lipa. Mianowicie biore 2 miarki i 4/10 z pobudzenia zwiększanie na 3 miarki nie poprawiło efektu. Lecz właśnie dostałem dziś puszeczke jakc3d i jutro idąc na trening zrobie sobie szota czyli standard nitro II 4miarki Saw 1 miarka i Jack3D 1 miarka .Opisze co i jak wyjdze to wszytko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3144
produkt słaby. Dla początkujących ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
siemanko niestety po połączeniu tych dwóch specyfików lipa jednym słowem.Na szczęście saw skończony
teraz zaczęty cykl na starym sprawdzonym JACK3D POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 94 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19396
SAW to fajny produkt. Działa jak należy. Polecam w 100% Saw+mono fajna sprawa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Creatine 100%

Następny temat

Trec - L-carnitine + Green Tea SoftGel

WHEY premium