SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - S.A.W.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 112194

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Aha, czyli nie ladowac drugiej porcji w DNT.
A co do tego SAW: mozna to stosowac ze tak powiem na okraglo? Czy po kilku tygodniowym cyklu robic przerwe?
Bo kreatyne z tego co pamietam 6-8tygodni i przerwa, tak?

P.S. TomQ i Piotras - soq polecial:)

Zmieniony przez - majkel68 w dniu 2012-04-08 11:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
saw tyle samo co mono, po jakims czasie i tak zacznie juz slabiej klepac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3966
przy moich 90kg wagi to porcja 5g szału nie robiła, dopiero przy 10- 15g czułem że coś chwyta na treningach ale przy tej cenie wg mnie na "+"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14840
porcja 10g na 93kg wagi i zero odczuc, brak mrowienia, pompa ta sama co bez supli, wytrzymalosci jakiejs wiekszej tez nie zauwazylem, smak energy fruit całkiem ok, tylko nie wiem czemu na treningu zbieralo mi sie na wymioty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Bardzo mnie ten specyfik pobudza, a trenuje mi się wyśmienicie. Pobudzenie utrzymuje się przez kilka godzin po treningu. Pompa zupełnie niezła.

Z tego typu supli ten działa na mnie najlepiej, poziom wyżej od nitrobolona II.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2740
Pierwszy trenng - porcja 10 g
Pompa - 8/10
Pobudzenie - 8/10
Skupienie -7/10
Przy pierwszej porcji czułem delikatne mrowienie.

Trening drugi i trzeci -
Pompa, pobudzenie, skupienie jak wyżej. Niestety nie czułem już tego mrowienia. Przy następnym treningu spróbuje porcji 15 g- zobaczymy wtedy odczucia.

Ogólnie SAW oceniam na "+".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10368
Co będzie lepsze na pierwszą przed treningówkę S.A.W czy Shock Therapy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
saw

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13678
pierwsze ok.5 treningów na SAW super pobudzenie i to mrowienie.
pozniejsze treningi moge porownac do tego jak brałem sama kofeine albo mocna kawe przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Warto zauważyć skład 2g Argininy, 1g kreatyny i aż 100mg kofeiny na porcje Czyli dobry Jacobs Kronung wyjdzie taniej haha Mam ten suplement i powiem, że przy moim stażu to mocno się pomyliłem kupując go. Lipa i nie polecam. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Creatine 100%

Następny temat

Trec - L-carnitine + Green Tea SoftGel

WHEY premium