SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - S.A.W.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 112192

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3514
moja pierwsza przedtreningówka pierwszy raz wziąłem 5g i kompletnie brak efektów zero pobudzenia większej pompy też nie było
drugi raz dałem 1 całą miarkę i ponad połowę drugiej trochę większa pompa i pobudzenie
zwiększę jeszcze dawkę i zobaczę co będzie ale spodziewałem się czegoś więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
SAW to pierwszy tak bardzo skoncentrowany przedtreningowiec ze stajni TRECa. Zaraz po wyjściu na rynek nie cieszył się zbyt dużym powodzeniem, jednakże sprawił niejako niespodziankę swoim działaniem. Już działanie 5 gramowej porcji jest odczuwalne na treningu. Czuć pobudzenie oraz przyzwoitą pompę. Smak energy fruit, taki jagodowy, troszkę szczypie w język. Za opłacalność należy się plus. Już mniejsza 200 gramowa puszka wystarczy na dobry cykl. Można ją kupić już za ok.50zł, to bardzo dobra cena w porównaniu do innych supli na rynku. POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3405
nie wiem jak Ty czułeś po 5g "przyzwoitą pompę" i jakiekolwiek pobudzenie, bo dla mnie to nierealne, to moja pierwsza przedtreningówka i zacząłem od 5g - nic, 10g - nic, 15 - jeszcze większe nic niż w przypadku 5g, plus że dość smaczne i da się wypijać, ale jeśli chodzi o pobudzenie to w moim przypadku zerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Z tą pompą trochę przesadziłem, chciałem napisać, że już po 5g coś czuć. To, że na Ciebie 15g nie działa nie oznacza, że na innych nie podziała. Napalm od FA też sporo osób chwali, a na mnie w ogóle nie działa, nawet w większych dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3405
jasne, wiadomo, że to kwestia indywidualna, ale nie wiem czy aż na tyle, żeby kogoś klepnęło 5g tego specyfiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Po 5g o "klepaniu" nie ma mowy. Ja bym to nazwał przyjemnym pobudzeniem i delikatną pompą. Żeby "klepało" to potrzeba 10g przynajmniej. A i szybko trzeba dawki zwiększać, bo się szybko człowiek przyzwyczaja, najlepiej zarzucać SAW-a na przemian z jakimś innym przedtreningowcem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
4 kapsułki = 5gram i działają bardzo dobrze :) przy 5 ciu kapsułkach czuć mrowienie i mega pobudzenie , polecam !!!

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ja zaczynałem od 5 g, potem w kolejnych tygodniach musiałem dawkowanie zwiększyć do 10g , aż w końcu skończyłem na 15 g i to już był wtedy kosmos :)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
dostałem trochę od kolegi i testowałem z kolega,aktualnie zajadam shock therapy i jest lipa,5g SAWA nas ładnie pozamiatało!!!także jak na 5g bardzo dobra przedtreningowka!!! zobaczymy jak jutro będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem ostatnio próbkę tego specyfiku ;p Podatny jestem na działanie przedtreningówek więc po 5g poczułem już dobrą pompę ;p pobudzenia jako takiego nie było ;D Ogólnie myślę że wart swojej ceny ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Creatine 100%

Następny temat

Trec - L-carnitine + Green Tea SoftGel

WHEY premium