SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - S.A.W.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 112191

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12047 Napisanych postów 160476 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234519
nie, mialem na mysli twojej jako nakłaniającej tak wiec peace

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1338

Jedno natomiast nie ulega watpliwosci. Przed zakupem przedtreningowki, poza wnikliwa lektura forum i zapoznaniem sie z jak najszerszym kregiem opinii, nalezy sprobowac "na sobie" jak konkretny specyfik funckjonuje. To co dziala na mnie, na kolejna osobe moze wplywac zupelnie inaczej.

Wielka szkoda ze tylko nieliczni producenci udostepniaja probki swoich przedtreningowek. Byc moze z czasem ta tendencja ulegnie zmianie.

Zmieniony przez - Jedrek_21 w dniu 2012-03-30 14:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1353
bardzo dobry produkt :DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krótka piłka vaso od ht czy saw od treca? chodzi o proporcje cena/jakość, stuff bedzie leciał codziennie raczej strikte kardiologicznie/libido a nie treningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Wziąłem 10g na start i ogólnie nie kopie jakoś specjalnie mocno ,trochę pobudza ale nie jakoś hardcorowo.Jeśli chodzi o pompę to była nawet niezła biorąc pod uwagę ,że miałem dziś w miarę lajtowy trening.

Podsumowując:

Pobudzenie:6-7/10-Na mnie mało co działa dobrze(jedyne co działało naprawdę dobrze to shock therapy universala) z pobudzających także biorąc to pod uwagę 6-7 to niezły wynik

Pompa:9/10

Ogólnie produkt polecam:)




Zmieniony przez - GhostRecon w dniu 2012-04-06 18:09:37

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Nigdy nie brałem tego typu suplementów, z tąd pytanie: tylko w DT porcja około 30min przed treningiem? czy w DNT również?
I czy mozna do cyklu dołozyć kreatyne? Mam na stanie z Olimpu mega caps 1250 (monohodrat) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1353
w nie treningowe sobie odpuść s.a.w i mono jak najbardziej możesz dorzucić DT 5gram mono rano -saw przed treningiem 30 min- 5 gram mono po treningu DNT 5 gr mono rano i 5 gram mono między posiłkami powinno być dobrze ja tak robie i nie narzekam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12047 Napisanych postów 160476 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234519
w DNT 5g mono styknie tez

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-04-07 17:52:04

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 687
Hehehe, reeasumując
DT: SAW 30 min przed treningiem i mono na czczo 5g oraz po treningu 5g
DNT: Mono 5g na czczo i 5g w porze okołotreningowej?
Dobrze rozumiem?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12047 Napisanych postów 160476 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234519
DT: SAW 30 min przed treningiem i mono na czczo 5g oraz po treningu 5g
DNT: Mono 5g na czczo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Creatine 100%

Następny temat

Trec - L-carnitine + Green Tea SoftGel

WHEY premium