SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trace mase!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drugi tydzien robie cykl na rzezbe, cwicze tym treningiem:

Pon
Nogi
-Wspiecia na palcach 4x25
-Superseria: Prostowanie nóg na maszynie siedzac i przysiady ze sztanga 4serie (2x15)
-Uginanie nóg na maszynie 4x15
Brzuch
-Superseria: Brzuszki na ławce skosnej w dół i unoszenie nog w podporze 4serie (2x15)
-Skręty tułowia na maszynie 4x20

Wtorek
Klatka
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x15
-Superseria: rozpietki na lawce skosnej i krzyzowanie linek wyciagu 4 serie 2x15
Triceps
-Francuskie wyciskanie 3x15
-Superseria: Prostowanie linki wyciagu i to samo tyle ze w chwycie neutralnym 3 serie (2x15)

Środa - przerwa

Czwartek
Plecy
-Superseria: Sciaganie linki gornego wyciagu za plecy i przyciaganie linki dolnego wyciagu w siadzie 4serie (2x15)
-Wiosłowanie hantelką w opadzie 4x15
-Skłony tułowia (4x15)
Biceps
-Superseria: Uginanie przedramion ze sztangą łamaną stojąc i naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami siedzac 3serie (2x15)
-Uginanie przedramienia w chwycie mlotkowym 3x15

Piatek
Barki
-Superseria: Wyciskanie sztangi z przodu i unoszenie ramion ze sztabgielkami bokiem 4serie (2x15)
-Unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie 4x15
-szrugsy 4x15
Brzuch : tak jak w poniedzialek.

Weekend - przerwa

Do tego 3 razy w tygodniu (na razie) aeroby. W pierwszym tygodniu po 20 min. w tym juz 25.
Stosuje ta diete:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=60311

I po póltorej tygodnia w bicepsie nie ma juz 1cm (przed chwila mierzyłem), z 37 spadlo do 36! Nie chce za 2,5 tygodnia miec 34. Wiem ze przy poprawianiu definicji traci sie mase, ale nie wiedzialem, że az tak! A może coś robie zle??? Sogi czekają


Łąkis Santa Barbąłkis
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Co do superserii, polecam AĆ, masz i definicje i przyklady np. w treningach ARNOLDA.

Pozdrawiam.
----------------------------
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może to co stracileś to był tłuszczyk??? Lepiej jest mieć mniejszy obwód ale "suchego" mięsnia niż większy lecz z wodą i tłuszczem

Matdes znany też jako CYBORG YK 57 Z, na którym 3 kapsółki Thermy nie robią żadnego wrażenia
W zwiazku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia dajcie mi w prezencie SOGa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Trening ok., napewno mięśnie tak szybko nie schodzą, wiec to raczej woda i troche tłuszczu.Spytaj o to też w tym swoim poscie w odżywianiu,





Tekst tygodnia SFD
"Przede wszystkim drogie Panie przestańcie żreć!!!"

===Moderator w dziale Trening===

Zmieniony przez - brutus w dniu 2003-01-15 15:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
DeFu, mala prozba, napisz dokladnie jakie aeroby robisz??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie Dzieki, dałem juz jednego SOGa ale drugiego cos nie chce naliczyc.

A co do aerobów to rowerek stacjonarny.

Zmieniony przez - DeFu w dniu 2003-01-15 15:33:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Mi sie wydaje, że spadki samych mięśni podczas treningu na rzeźbę są minimalne, lub w ogóle ich nie ma, ale obwód ramienia tworzą nie tylko one...

Kliknij, przeczytaj, jeśli masz coś ciekawego wklej :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=57405&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi! O to samo zapytalem w Odżywianiu ale tam chyba jakis przestój maja bo nikt mi nie chce odpowiedziec .Wszystkich postarałem sie nagrodzic SOGiem. THX

Łąkis Santa Barbąłkis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nom, tylko tutaj nigdy nie ma przestoju

Kliknij, przeczytaj, jeśli masz coś ciekawego wklej :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=57405&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
A zapodajesz jakies antykataboliki ??

Pozdrawiam.
----------------------------
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 641 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3683
defu
mozliwe ze przyjmujesz za malo bialka. Czytajac jeden z poradnikow pewnego znanego w swieci kulturysty zwracal on szczegolna uwage na zlym odzywianiu i zbyt maly przyjmowaniu kalorii podczastreningu na rzezbe. Otoz radzi on by czesto manipulowac bwt czyli bialkiem weglami i tluszczem. tzn jednego dnia przyjac 200g bialka , 100 g wegli i 20 g tluszczy a nestepnego 150g bialka , 150 wegli i 30g tluszczu. Wtedy w pewien sposob "nakrecisz" organizm i jak pisze ow facet nie sposob bedzie stracic mase mniesniowa.

Czyli jedz powyzej 2000 kalorii dziennie i staraj sie przyjmowac ja najwiecej bialka i starac sie manipulowac swoja dieta.

Mysle ze wtedy nie powinno byc zadnych spadkow.

pozdrawiam.

There`s only Techno Music !!!

There`s only Techno Music !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóż staram sie jesc naprawde duzo bialka, i ostro pilnuje diety.
Co do antykatabolików to nie posiadam.

Łąkis Santa Barbąłkis
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie

Następny temat

Czysta siła

WHEY premium