SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Kevin McBride - 16.IV.2011

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Po walce z McBridem i tak mu dojdzie zwycięstwo przez KO, bo sędzia prędzej czy później przerwie walkę, albo narożnik Irlandczyka rzuci ręcznik, bo różnica w szybkości będzie gigantyczna, Adamek zasypie mu twarz i korpus gradem "lekkich ciosów" i tak się to zakończy. Kto wie może McBride sam się przewróci z wycieńczenia, bo jakoś wrażenia wielkiego atlety z fantastyczną kondycją, to on nie sprawia...

Zmieniony przez - Pacjent17 w dniu 2011-03-03 15:50:02

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem ostatnio jak wawrzyk chwalił się ze z wyciskania na lawce poprawil sie ze 130 na 150 .
ciekawe jak adamek stoi w takich cwiczeniach bo ja mysle ze 100-120

moze ktos wie z was :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Ta, na pewno 100-120 ;] To ja ważąc teraz 74kg i mało na siłke chodząc stówke wycisne 2-3 razy. Zresztą jakie to tam ma znaczenie dla boksera...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh to zebys sie nie zdziwił .

Wiem ze za duzego znaczenia niema ale forum jest po to zeby sobie opowiadac takie rozkminy .

dla ciekawostki mateusz baron ktory zostal mistrzem swiata strong man amatorów ma w osiągach wpisane wyciskanie leząc 120 kg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
sądzę,że Tomek ma obciążenia dyktowane przez trenera i w zależności od celu treningowego robi różne ciężary- nie sądzę,żeby ,machał maksy cały czas. A Wawrzyk chyba trochę stracił przez tę siłkę, z tego co widziałem jego ostatnią walkę:)

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
Z tego co kojarze to Adamek od dawna nie pracuje na wolnych ciężarach, bo to zabija szybkość. Stara maksyma wielokrotnie przez niego powtarzana (jeszcze za czasów współpracy z Gmitrukiem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774




Trener szybszy od niego Mam nadzieje że to jakieś jaja bo jeśli nie, to walka potrwa max 2,3 rundy.

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21373
Adamek nie zafunduje KO McBride'owi , nie jest w stanie powalić tak wielkiego chłopa na deski , prędzej sędzia przerwie walkę.

Force !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ojojoj wolny to on jest
Adamek wygra !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
żadna nowość można się było spodziewać, że to nie jest demon szybkości

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Trening siłowy fightera.

Następny temat

rękawice masters : wady

WHEY premium