SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomasz Adamek vs Kevin McBride - 16.IV.2011

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Polacy to jednak strasznie zakompleksiony naród, są tak głodni sukcesów na arenie międzynarodowej, że wierzą w takie cuda, jak zwycięstwo malutkiego Adamka nad prawdziwym mistrzem HW, który mierzył się z takimi zawodnikami jak Lennox Lewis czy Corrie Sanders.

No - ja jestem zakompleksiony w takim razie. I nie mam kompleksów z tego powodu.

Jak dragon <pożal się boże - jakiż to dragon> walczył, to nie było powodów do ekscytacji. Kolo z szerokimi barami plus nadmuchany rekord - i masz - dragona.

Adamek to co innego. Ma szanse.

Żaden obciach mu kibicować.

A jak przegra? Cóż - to jest życie.

Przykro będzie patrzeć na bezradność Tomasza w walce z Witalijem, na swojej ojczystej ziemii, przed taką wielką widownią.

Jaka bezradność? Będzie tańczył wokół. A co będzie to będzie.

Wstyd po prostu, że zawodnik z TOP5 męczył się przez 12 rund z kimś takim jak McBurger, który jest w trzeciej setce rankingu boxrec, o ile dobrze pamiętam. Rozumiem to, że można nie być w stanie powalić jednym ciosem takiego 130 kilogramowego wora z ziemniakami, będąc zawodnikiem, który zaczynał swoją karierę w wadze półciężkiej, ale żeby chociaż nie zmusić go do poddania przez narożnik bądź sędziego, nie być w stanie zasypać kombinacjami ciosów, kończąc w ten sposób walkę, tego już nie mogę zrozumieć.

Jaki wstyd? Rzeźnie oglądaj pod dyskoteką. To jest boks. I jak ktoś nie musisz iść przodem cały czas by być mistrzem.

Stary Gołota, zmasakrował gębę McBurgera, kiedy ten był w znacznie lepszej formie, niż wczoraj (o ile w ogóle można mówić o jakiejkolwiek formie w jego przypadku).

Ach Gołota....Pomażmy co by było gdyby....nie był sztywny...miał serce do walki...więcej luzu....

No puśćmy wodze fantazji...Jeden pas
?> dwa? Unifikacja?

Śmieszą mnie także opinie fanatyków Adamka, głoszące o jego rzekomej przewadze nad Davidem Haye'em.

Coś przeoczyłem..


Podsumowując, Haye ma realne szanse z braćmi, jest dla nich bez wątpienia zagrożeniem, Adamek z kolei absolutnie żadnych.

Co będzie to będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
To ustalmy, czy Adamek bedzie na wstecznym z Kliczko czy na odwrot?. Chyba pretendent powinien atakowac?. Udowodnic, ze zasluguje na tytul... Ja jestem pewny, ze Adamek bedzie na wstecznym.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
@Kuro

Bardziej nastawiam się, że na nic nie zdadzą mu się punkty gdyż szybciej zobaczymy nokaut ze strony Kliczki. Po za tym wątpię, aby te ciosy dochodziły czysto celu. Biorąc również pod uwagę aktywność lewej ręki kliczki i prawej petardy, wątpię aby na coś się zdały te śmieszne waciaki Adamka.
A Kliczko również potrafi zwinnie poruszać się na nóżkach, to i flamenko ze strony Adamka nie będzie zbyt pomocne.

A na temat sędziów:

Nie zauważyliście przypadkiem, że sędziowie sprzyjają tym na którym podwórku toczy się walka? Teraz połączcie ten fakt z tym, iż zazwyczaj bój rozgrywa się na terenie mistrza. Tu będzie lekkie odstępstwo bo mistrz będzie na terenie challengera.
Z tego można wyciągnąć drugi wniosek. Sędziowie sprzyjają obecnym mistrzom a nie challengerom.

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-04-10 23:26:46

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1686
Dobijają mnie ludzie którzy uważają, że Adamek nie ma szans w tym starciu..
Tak wiadome jest że Kliczko ma o wiele silniejszy cios, ale zobaczcie na atuty Tomka.
Jest szybki i świetnie unika ciosów (to było widać w walce z Grantem). Moim zdaniem on i Haye będą bardzo niewygodnymi przeciwnikami dla braci, oni nigdy nie walczyli z tak szybkimi pięściarzami i mam ogromną nadzieje, że szybkość i spryt w tych pojedynkach przeważą nad siłą i gabarytami.

"Szybkość to siła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Ale będe się śmiał jak kliczko go znokautuje.Nie wiem ja jestem jakiś dziwny lubie jak przegrywają polacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Wszystko zależy z jakiego powodu.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 334
jak ktos jest dobry to lubie nawet rumuna czy nei wiem tak kogo.wstawcie co chcecie. a jak ktos jest zarozumialy , do tego promowany na sile i ciagniety za uszy to nie bede lubil nawet polaka. jest z 10 lepszych piesciarzy od niego w hw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1686
Jezi - ciekawe czy byś się śmiał jakbyś stanął twarzą twarz w ringu z Adamkiem ; )

"Szybkość to siła"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531


Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 334
a czy on jest zawodowym bokserem ze ma z nim stawac twarza w twarz?
czekam az kliczko przegra z kims mniej znanym niz kliczko, z kims kogo pseudokicie nie znaja. np powietkin albo solis
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Trening siłowy fightera.

Następny temat

rękawice masters : wady

WHEY premium