SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To ja po 10 miesiącach treningu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Gangsta- aleś się zawziął
Jezeli sądzisz że każdy MUSI operować zdaniami pojedynczymi i max. 5 sylabowymi wyrazami to przykro mi, ale sie mylisz . Czytać ze zrozumieniem potrafię i nie sądzę, abym popełnił jakiś błąd gramatyczno-stylistyczny w moich wypowiedziach
Nie wiem też co Cię tak zabolało w moim napomknięciu o maturze i nie będę w to wnikał.
Co do sylwetki autora podtrzymuję swoje wcześniejsze zdanie, ale ujmę je tak:
Niezłą masz sylwetkę, jak na sezonowca, ale lepiej zacznij ćwiczyć całe ciało, ponieważ już teraz tracisz proporcje, a to z czasem zacznie wyglądać groteskowo.

(Tak wogóle męczy mnie już ten oficjalny styl -podajmy sobie ręce na zgodę o, tak: peace,bro )


EDIT: Czemu robisz takie gejowate pozy na zdjęciach

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-06-22 15:34:21

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Don quixet ales ty dziobak,ale daj se siana z taka gadka,bo niechce mi sie tego nawet czytac.Matury jeszcze nie zdawałem nic mnie nie zabolało i niewiem o co Ci biega z matura nie jarze twoich intencji.Kazdy jest dobry z czego innego intelektualnie w moim wypadku ang i geograf.Mnie to wszystko jedno,ale twoj pierwszy tekst brzmial dziwnie i tyle,a ty w to wszystko wkrecasz mnie,a nie chce mi sie pisac w nie moim temacie o jakis bzdetach.Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 711
Dla mnie sie podoba!! Sooooog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Juz miałem płakac jak ty mozesz miec wiekszy obw klaty i łapy a wazysz 6 kg mniej przy moim wzroscie a fatu mamy chyba tyle samo czyli prawie nic. a ty popatrz zero kaptórów, zero barków, zero nużek i słaby tric jednak ćwiczone nogi troszke ważą (mi poszło 9 zm w udziei i 5 w łydzie w 9 m-cy :P) soga dam mimo że zdaje mi sie że ćwiczysz troche jak sezonowiec to jednak troche cię to pracy kosztowało moim zdaniem powinienes dac troche lozzu w treningu klatki i bica i zając sie choć troche innymi grupami bo za rok bedze to wyglądało jak ostatnie kalectwo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Don quixet daj se spokój bo tylko Chiny mi sie przypomina jak to wszystko piszesz (jaks rodizna ) aż nie moge uwierzyć że takie os mają na tym forum po 100 sogów za ... pisanie bzdetów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 247
ja nie wieze ze 40 w łapie !!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
bardzo fajnie jak na 10 miesięcy ćwiczeń :) sog się należy

ujemny: jak się ćwiczy brzuch na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
"pozycja plazowa na fotce."

To mnie roz***alo
Pręż sie tak na plazy a kazda bedzie twoja

p.s. czemu masz w nicku 88? symbolika czy rok urodzenia?

przedmowco: wydaje mi sie ze ABS jest na mase miesni brzucha

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9191
40cm niema ale pakuj dalej będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Sorry ,że odświeżam ,ale jak widzę co niektórzy piszą to mnie szlag trafia!!
Niewiem ,czy dobrze zrozumiałem ,jeśli nie to pojedźcie po mnie jak po gównie ,ale koleś ćwiczy 10 miesięcy tak? I ktoś tam piszę ,że słabo jak na 10 miechów??? Że mogło być lepiej? Może i niema 40cm w łapie, ale choćby miał 37 to i tak za***iście ,bo widać ,że nie jest zalany. Ci którzy piszą ,że słabo jak na ten okres czasu sami mają 30cm w łapie, albo nigdy na siłowni nie byli, albo od koxów im się w dupie poprzewracało!! Ja dam Soga, bardzo dobrze jak na ten okres (o ile rzeczywiście taki był). pozdrawiam

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15lat

Następny temat

Redukcję czas zacząć

WHEY premium