SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To ja po 10 miesiącach treningu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
przesle wiecej fotek jak zrobie cos z tym pie.....nym laczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63


pisze i sam nie wiem co. poprawka: silke mam od 6 miechow a nie 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
przesadziles z nickiem - babiarz...a tak na powaznie barek niezle widac ogolnie szczuplo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63


babiarz od nazwiska. chociaz jesli chodzi o plec przeciwna nie narzekam. pozycja plazowa na fotce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63


no i plecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
NO plecki slabiutkie nogi tez.
troche zle mierzysz bica

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1067
Nie ma, co podnosić poprzeczki do poziomu człowieka z dobrą dietą, z odżywkami, itd. 10 miesięcy bez diety – bez genialnej genetyki trudno było by wykrzesać coś więcej. Ale aczkolwiek zgadzam się, że jest sucho…

Moja rada. Zmień sposób patrzenia na mięśnie brzucha. Widać, że NIE ćwiczyłeś go pod kątem budowy masy mięśniowej, a rzeźby – nie ważne, jaki byleby było go widać. Płaty powinny być większe i to o dużo większe, dwa twoje to jeden mój.

Jak kolega powyżej napisał. Źle mierzysz mienie dwugłowy ramion. Poparz na szczelinę między 9cm, a 49cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30902
Do Don quixet:
"Primo - za ch**a miętkiego nie masz40 cm w kablu - jestem od Ciebie 1cm wyższy, a moja ręka jest znacznie większa, nawet nie napięta.
Secundo - śmiesznie mikre kaptury i barki...tfu! Kapturki i bareczki!
Tertio- zacznij ćwiczyć nogi, sezonowcu, chyba że lubisz pop***dalać po plaży w długich spodniach....Twoja sylwetka mi nie imponuje, aczkolwiek jest całkiem niezła. "

Wiem ze chciałes napisac mądrze pokazac i pochwalic sie swoim IQ uzywając
w miare sensownych zdan choc niestety nie za bardzo Ci to wyszło np:
"Twoja sylwetka mi nie imponuje, aczkolwiek jest całkiem niezła. "
hehhehe ładnie napisane.Zabawnie wogoole brzmi twoj caly tekst
Do miętkiego:
"wypad sezonie, to nie forum cosmopolitan. "

To sie nazywa pierwsze wrażenie.Podobne teksty ma Chiny https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img]  Besztac ile wlezie i on ma status elity SFD Besztac ile wlezie i on ma status elity SFD Besztac ile wlezie i on ma status elity SFD [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
Do autora tematu:
Sylwetka estetyczna idziesz w dobrym kierunku.Popracuj nad szerokoscia pleców bo słabo wygloadaja.Rece prezentuja sie przyzwoici,ale 40 cm to przesada,zmierz dokladnie.Popracuj tez nad nogami bo wygl;adaja jak patyki efekt calej sylwetki wyglada smiesznie przy tak mizernych nogach.Jak idziesz na trening to staraj sie cwiczyc cala sylwetke zeby wszystkie partie miesniowe rozwijały sie proporcjonalnie najwyzej zarzuc jakis priorytet jak zalezy Ci nad jaks grupa najbardziej ale cwicz tez reszte miesni a efekt bedzie napewno lepszy.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 214
popracuj nad kapturami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
_GANGSTA_ - proponuję przyłożyć się do czytania ze zrozumieniem, bo bez tego nie zdasz matury Poprostu jego sylwetka obiektynie jest niezła, ale nie robi na mnie większego wrażenia. Mam nadzieję, że wystarczająco prosto się wyraziłem. IQ się nie chwalę, bo nie ma czym (ale wyczułem nutkę zazdrości w twoim poście, więc jak to jest? )

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15lat

Następny temat

Redukcję czas zacząć

WHEY premium