SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To ja po 10 miesiącach treningu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
ja tam mam 38.5 cm . Ide na jakosc nie na ilosc hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2278
Jakos bardzo nieproporcjonalny jestes. Wielki bic, male ramiona i mini triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
popraw barki

i'll show you how good i am ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Plecy strasznie słabe, nogi też... pracuj

oczywiscie cały rok, a nie na sezonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63


triceps slaby ale cosik tam jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63


chcialem dodac ze wszystkie fotki sa robione bez "pompki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witka.Jak na taki okres to moze byc,aczkolwiek masy by sie przydało wiecej!!

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30895
Do Don quixet:
"Primo - za ch**a miętkiego nie masz40 cm w kablu - jestem od Ciebie 1cm wyższy, a moja ręka jest znacznie większa, nawet nie napięta.
Secundo - śmiesznie mikre kaptury i barki...tfu! Kapturki i bareczki!
Tertio- zacznij ćwiczyć nogi, sezonowcu, chyba że lubisz pop***dalać po plaży w długich spodniach....Twoja sylwetka mi nie imponuje, aczkolwiek jest całkiem niezła. "

Buahahahhaaha,a niby czego mam Ci zazdroscic chyba se kpisz.Ty sie mnie czepiasz za czytaniem ze zrozumieniem,chlopie,a co w twoim tekscie jest do rozumienia co moze to "ch**a " albo to"pop***dalać " mnie sie czepiasz,a sam zastanów sie jak ty masz zamiar dalej edukowac sie z poloka.Przeczytaj se jeszcze raz to co napisales smieszy mnie poprostu twoj tekst np :"jestem od Ciebie 1cm wyższy, a moja ręka jest znacznie większa, nawet nie napięta." Daj se spokoj z takimi tekstami kozaczysz jak niewiem co.Rece akurat autor ma calkiem przyzwoite(wyjatek triceps prezentuje sie słabiej,albe bic calkiem calkiem.Kolejne jak to ująłeś sylwetka nie imponuje Ci ale jest całkiem niezla Mogles to inaczej napisac np: tak jak reszta ludzi naprzyklad nie jest zle,ale przydałoby sie jeszcze troche masy miesniowej,jakos bardziej wygladało,a nie co ktoreys wyraz h.... albo pop... i zdania mogles ując inaczej i gitara.Nie czepiałbym sie ale skoro juz napisales cuz o maturze,wiec patrz sam co piszesz,a nie wytykaj mi moich błędów.Sorry za off topa
Co do autora:Polecam dział trening,odzywianie,suplementacja i poachwalenie sie efektami za jakis czas bo narazie to suchooo:/
Triceps słaby,a to jedna z wazneijszych grup miesniowych(dla mnie najwazneijsza Poza tym tric stanowi jak juz ktos wspomnial 2/3 ramienia wiec zapomni o wielkich ramionach z tak mizernym tricepsem.Cwicz calosc jak juz wspomnialem i poswiec troche wiecej czasu na zapoznanie sie z wyzej wymienionymi przezemnie działami.Osobiscie polecam HSt.
Ps.W koncu ile jest w tym ramieniu?? bo na oko wygląda na 37cm??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
Bosz myslalem ze padne na zawal jak zobaczylem kaptury jestes podobny jak ja rok temu 39 w lydce 59 w udzie a 28-29 w lapie:DDD

i'll show you how good i am ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15lat

Następny temat

Redukcję czas zacząć

WHEY premium