SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To ja po 2 miesiacach przerwy.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4281


Czesc:) na forum jestem juz okolo 1,5;) roczku ale nie mialem okazji sie tu pokazac :P (no mialem ale nie chcialem) cwicze okolo 1,5 roku z przerwami, teraz ostatnio mialem przerwe az 2mies.. i do tego jeszcze odtluscilem organizm :((( ... Noi teraz Areoby od wczoraj zaczolem :) i spowrotem chodzic na silke wiec powoli sie rozkrecam :)
Czekam na ocenie, i te opinie dobre i te zle (bardziej mnie zmotywuja do lepszej pracy;)
PS. Noi jak po takiej przerwie musialem zaliczyc spadki ;(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bede cie ocenial bo bym musial zobaczyc jak wygladales przed przerwa, moze ci grubo spadlo, a moze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4281


nastepne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4281


next:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Na tym zdjeciu widac spora klate i biceps proporcjonalnie sporo mniejszy od tricepsa . Plecow wogle nie widac , albo zle napiales albo po prostu nie widac
Widac ze na mase jedziesz i widac ze cwiczysz . Pracuj nad bicem i plecami i bedzie dobrze .
Sogacz leci .

-That girls knows only 3 words : stop , no and don't.
A-A my brother , you got those words backwards , they always told me : "Noooo , Dooooon't stoooop"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4281


:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4281


noi ostatnie :) CZEKAM NA OPINIE :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
spoko lap soga ale bierz sie do roboty,generalnie zle nie jest zwlaszcza ze miales przerwe


--------------------------------------

JEAN CLAUDE VAN DAMME
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img] PREZES MAFII SFD PREZES MAFII SFD PREZES MAFII SFD [img]../../buziaki/27.gif" alt="" />
MODERATOR DZIALU HUMOR

" IF YOUR ENEMY REFUSES TO BE HUMBLED...DESTROY HIM "

Cytat roku SFD
"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***BANe..."

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
dobra masz SOGA na zachente i wio odrabiać spdaki

"sfd" to wspaniała rzecz.
Czeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia .

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4281
Juz zaczolem od wczoraj:) Jakies 2 miechy i prawie wszystko wruci :) a do wakacji to bedzie juz naprawde gites :D


PozdrowkA ALL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Tak jak mowilem , bierz sie najbardiej za plecy i bica .

-That girls knows only 3 words : stop , no and don't.
A-A my brother , you got those words backwards , they always told me : "Noooo , Dooooon't stoooop"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4281
Tx za wszystkie odpowiedzi i sogi:) Za jakies 3 miechy znowu zapodam i zobaczymy postepy.. :) (o ile jakies beda :DD)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amatorski Film Akcji :-D

Następny temat

Michalczewski & kabany hehe

WHEY premium