SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test i Opinie IHS Show Time UPDATE 2.0 , IHS Double Impact

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Show Time 2.0 2 porcje
- pompa 7/10
- pobudzenie 6/10
- smak 5/10
- rozpuszczalność 9/10

Trening Bic + Tric, Loaded Guns , zamknięty w 18 minut. Nie leży mi ten ST 2.0 brakuje jakiegos pobudzenia czy skupienia, tak jak przy pierwszej porcji zapowiadalo sie może być fajnie tak jakoś fajerwerków brak.

Jutro nogi, walne 3 porcje zobaczymy jak to będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
IHS Double Impact 13g
- pompa 9/10
- pobudzenie
- smak 9/10
- rozpuszczalność 10/10


Ogólnie: Trening plecy, wypity ok 20min przed, rozpuszczony w ok 100ml i smak jakiś trochę niby chemiczny ale taki ni jaki. Pompa niesamowita motyle spięte konkretnie. Najlepszy pomper jaki brałem. Naprawdę polecam dobry suplement ale oczywiście trzeba sypnąć minimum te 2 porcje (10g).

Ocena 9/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Double Impact 10g + Show Time 10g

- ilość porcji: 2 porcje ST, 2 porcje DI
- Posiłek przedtreningowy: 200g Filetu z kurczaka, 100g ryżu
- Odstęp od ostatniego posiłku*: ok. 60 minut
- pompa 910
- pobudzenie: 8+10
- skupienie: 8+10
- smak: 7/10
- rozpuszczalność: 10/10
- Trening: Barki
- Sen: ok. 7h

a)Pobudzenie, Skupienie
No i tutaj idealnie, wyższe oceny zostawiam suplementom z geranium.

b)Pompa
Jak najbardziej na plus, wszystko ukrwione - piękna sprawa.

C)Podsumowanie
Gdyby połączyć oba produkty to byłaby to jedna z lepszych pre na rynku (wyłączając suplementy z 1-3d)

*Przerwa od posiłku przed treningowego do zażycia produktu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Show Time Update 2.0 + Double Impact

2h po posiłku, 30 min przed treningiem.

Porcja 10g + 10g

- pompa: 9/10
- pobudzenie: 9/10
- smak: 6/10
- rozpuszczalność: 10/10

Kolejny bardzo udany trening, takie połączenie sprawdza się idealnie.


Show Time 2 + Double Impact

2h po posiłku, 30 min przed treningiem.

Porcja 10g + 12g

- pompa: 10/10
- pobudzenie: 9/10
- smak: 7/10
- rozpuszczalność: 10/10

Double Impacta niestety już ostatnie 12g. Z czystym sumienie mogę polecić, przy 10g bardzo mocna pompa. Produkt idealny do połączenia z kofeiną lub innymi stymulantami, na pewno w najbliższym czasie kupię cała puchę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7514 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Double Impact + Show Time Update 2.0
- 10g + 10g
- pompa 10/10
- pobudzenie 9/10
- smak 8/10
- rozpuszczalność 10/10
- skupienie 10/10

Dziś pompa to juz była petarda chyba nigdy nie poczułem czegoś takiego spuchłem jak swinka hahahah barki juz po pierwszym cwiczeniu nie do ogarniecia , po lekko przetrenowaniu nóg nie mogłem ustac tak spuchniete czwórki były nie wiem co to kufa było

Została jeszcze jedna porcja i lecimi z nowymi zabawkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Show Time Update 2.0 15g

- pompa 10 /10 - jak na nogi to super, idealnie czułem każdy mięsień , itp ale bez zbędnego napuchnięcia przykurczy itp ale w odniesieniu do 10g DI to było by jakieś 7/10
- pobudzenie 9/10 - git fajne pobudzenie, bez ćpalni , po prostu taka świeżość i rześkość .
- smak 6/10 - gorzkie to
- rozpuszczalność 9/10
- skupienie 7/10 - z jednej strony fajne uczucie, takie poczucie że można wszystko i żaden ciężar nie straszny, z drugiej jakoś muzyka mnie denerwowała i ludzie na około, kilku miałem ochotę uderzyć, muzyke wyłączyłem po chwili bo mnie denerwowała nie tyle agresja co rozdrażnienie .


Całkiem fajnie, jak na to że mam chyba strasznie przeżarte receptory mimo tygodniowej przerwy od stymulantów jakichkolwiek i cąłkowitym zrezygnowaniu z kawy w pracy (kawy nie pije aż do teraz) .
Przy porcji 15g produkt dalej nie wychodzi najgorzej pod względem ekonomi ale i tak podtrzymuje zdanie że mógł by być trochę droższy ale konkretniejszy (ale nie wiem na ile regulacje polskie pozwalały by dorzucić coś ekstra, cytryńca , synefryne , ekstrakt z kakao standarzyowany na PEA , więcej Tyrozyny chociażby ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Double Impact + Show Time 2.0 po 8g
Trening obwodowy
- pompa 6/10
- pobudzenie 10/10
- smak 5/10
- rozpuszczalność 10/10

Pod względem pompy zaskakująco słabo.
Pobudzenie jak dla mnie idealne, nie za słabe nie za mocne a w sam raz.
O ile smak Show Time'a jest całkiem w porządku tak smak double'a kompletnie mi nie leży.

Generalnie już mogę powiedzieć, że Show Time to bardzo dobra przedtreningówka którą na pewno bym polecił. Co innego Double Impact, jak dla mnie ten suplement nie spełnia swojego zadania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7514 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Dziś poszła ostatnia porcja Double Impact + Show Time Update 2.0 - tak myślałem ze bedzie ostatnia a wiec tak , wrzucilem do shakera po 10 g Double Impact + Show Time ale patrze jeszcze zostało coś tam wiec sie ucieszyłem ze bedzie jeszcze na nastepny trenign a tu niespodziewanka , jak nalewałem wody do shakera walnałem butla i shaker sie przewrócił i połowe sie wylało , pomyslałem ze nie wiem ile prochu sie rozpusciło ile wylaó i dosypałem reszte co zostalo

na treningu była miazga , cyferki sa tu zbedne

jedyny minus to na mega pompie nie idzie dzwigac duzych ciezarów bo wszystko mi dretwiało

ogólnie oba produkty godne polecenia tylko nie przesadzac z dawkowaniem po 10g jest idealnie

dziekuje za mozliwosć przetestowania , jak dla mnie nr 1 supli przed treningowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Double Impact 10g + Show Time 10g

- ilość porcji: 2 porcje ST, 2 porcje DI
- Posiłek przedtreningowy: 200g Filetu z kurczaka, 100g ryżu
- Odstęp od ostatniego posiłku*: ok. 60 minut
- pompa 9/10
- pobudzenie: 910
- skupienie: 810
- smak: 7/10
- rozpuszczalność: 10/10
- Trening: Ramiona
- Sen: ok. 7h

a)Pobudzenie, Skupienie
No i tutaj idealnie, wyższe oceny zostawiam suplementom z geranium. Dzisiaj na treningu byłem bardziej roześmiany, niż zwykle. To zasługa Dendrobium.

b)Pompa
Jak najbardziej na plus, wszystko ukrwione - piękna sprawa.

C)Podsumowanie
Gdyby połączyć oba produkty to byłaby to jedna z lepszych pre na rynku (wyłączając suplementy z 1-3d)

*Przerwa od posiłku przed treningowego do zażycia produktu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Show Time 2.0

2h po posiłku, 30 min przed treningiem. Nogi.

Porcja 10g ST 2.0

- pompa: -
- pobudzenie: 6/10
- smak: 8/10
- rozpuszczalność: 8/10
- skupienie: 7/10

Trening bardzo słaby. Źle się czułem. Momentami ciemno przed oczami i rzyg do gardła

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niecodzienne pytanie - dodatki do pasz dla zwierząt.

Następny temat

Suplemantacja masa

WHEY premium