SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Myślałem, że drętwienie to od złej pozycji - np. drętwieją palce, bo głowa "zwisa", a nie jest w neutralnej pozycji - wystarczy podłożyć małą poduszkę (i z niej nie spaść śpiąc ).

Rozgrzewka jest wskazana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
marek.c
jsdolan tez kiedyś po obudzeniu sie musiałem rochodzic sie aby nie poruszać sie jak robocop.... obecnie moge zaraz po przebudzaniu sie wyskoczyć z wyrka jak sprężyna . zero drętwienia czy bólu ! a wystarczyło tylko trochę rozsądku aby przestać walczyć z ciężarem na rzecz walki o większa ilość poprawnych powt


Hmmm, powiem tak nie mam na kącie takich rekordów jak Ty bo nigdy sportów siłowych nie trenowałem . Bóle które odczuwam są konsekwencja innych sportów, nieprawidłowych treningów w młodości i niestety pracy fizycznej czasami ponad siły . Cóż błędy młodości. Wiek tez robi swoje, zużycie materiału postępuje, ale na ruchomość stawów jak na swój wiek nie narzekam . Na chwilę obecna nie widzę abym miał kłopot z nadmiernym ciężarem, a w siadach w których doszedłem zaledwie do 140 paru kg zredukowałem ciężar bo mi siadały kolana a szkoda kolan. Natomiast wszystkie drętwienia u mnie pochodzą od kręgosłupa i niestety na to nic nie poradzę, oczywiście mogę przestać ćwiczyć siłowo i poddać się operacji, ale to już moja prywatna sprawa i nie mam zamiaru o tym pisać. Powiem tak mam świadomość swego ciała, swoich niedomagań i wiem ze wielu rzeczy już nie naprawię i z tym muszę żyć niezależnie od tego czy będę dźwigał czy nie. Z wiekiem nasz organizm produkuje coraz mniej substancji potrzebnych nam do prawidłowego funkcjonowania dlatego trzeba ich dostarczyć w inny sposób i czy to będą suple IHS, innej firmy, czy jeszcze coś innego to nieważne. Jeżeli Tobie na wszystkie bóle pomogło zejście z ciężarem to super, ale ja nie trenuję z gigantycznymi ciężarami a większość ćwiczeń jest z ciężarem ciała, no chyba ze mam schudnąć z 25kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
panteon
Myślałem, że drętwienie to od złej pozycji - np. drętwieją palce, bo głowa "zwisa", a nie jest w neutralnej pozycji - wystarczy podłożyć małą poduszkę (i z niej nie spaść śpiąc ).

Rozgrzewka jest wskazana


No i dobrze myślałeś bo większość mówiąc tak po chłopsku pochodzi od kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Mam to przetestowane. Niestety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Marku to co niepotrzebne nam te suple ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
drazekm
Marku to co niepotrzebne nam te suple ? :)


Też mi to przyszło na myśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
jsdolan5
drazekm
Marku to co niepotrzebne nam te suple ? :)
Też mi to przyszło na myśl
A mi przyszło na myśl, że mamy dbać o siebie profilaktycznie! Suple to tylko pomocny dodatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
drazekm
Marku to co niepotrzebne nam te suple ? :)


Też mi to przyszło na myśl

Nie chcę być adwokatem Marka ale jeśli oczekuje się cudów to niepotrzebne Mogą wpłynąć - co się okaże podczas testu - na poprawę ruchomości stawów i zwiększenie ilości płynu maziowego zmniejszając bóle stawowe. Kwas hialuronowy chyba jako jedyny lek na stawy ma działanie potwierdzone badaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Wystarczy nie kłaść reki pod głowę i nic nie drętwieje.

Na masie to mnie nigdy stawy nie bolały i to niezależnie od obciążenia. Wejdzie człowiek na redu, zwiększy objętość, ciężar zmniejszy i stawy od razu dają o sobie znać, podczas wykonywania ćwiczeń wymagających większego zakresu ruchu. Ponoć jest na to sposób,ćwiczyć jak niektórzy kulturystyki, czyli pół ruchy.

Ja tam mam sprawdzony swój produkt, kosztuje niewiele, 3 puchy na redu wszamie i stawy jak nowe. Lecz ciekawi mnie czy produkt ponad 2 razy droższy sprawdzi się lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ręka pod głową to tragedia a dwie to już koszmar. Czasami budzę się w nocy i nawet wyjąć ich nie mogę. Muszę obertasa zrobić aby same się wyciągły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

Następny temat

UCZYMY SIĘ WYMYKU I MUSCLE UP

WHEY premium