SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanio Gainera nie sprzedam. Spam post +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151344

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
i ja bym zaruchał

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
dobra, to ja pjerwszy ją biorę, potem Wy się bijcie

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
drugi!

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
mmm dobrze robi...

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
nie pochlapcie jej bardzo bo i ja jestem w kolejce a nie chce mi się jej myć przed rvchaniem

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
kurva tak dziś wymyśliłem że fajnie byłoby zrobić kurs na operatora koparki

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no, jakbyś miał potem robote 100% to git

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2874 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10811
Zrób wszystko, koparkę, koparko-ładowarkę i ładowarkę.
Ostatnio widziałem ogłoszenie w Austrii 5000EUR/miesiąc na czysto. Mój kuzyn zdał jakieś 2 miechy temu wszystkie te kursy i mówił, że było dosyć prosto

Training today to meet the challenges of tomorrow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
no te kursy kosztują mniej wiecej tyle co prawo jazdy, a jak sie dostanie skierowanie z urzędu to za darmo można zrobić. Tylko c***nia bo to jakoś są rozdzielone na 3 stopnie. Na poczatku sie robi na takie małe g**** do kopania a potem dopiero na te większe. gringo mógłbyś wypytać kuzyna co i jak. Jakby mnie ze studiów wy*******ili to bym sie zaczął kręcić wokół tego

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
kolo mnie robia obwodnice potrzebuja operatorów koparki itp.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koksiarze

Następny temat

Muzyka motywatory na siłke!

WHEY premium