SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanio Gainera nie sprzedam. Spam post +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151479

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
jak powbijasz to bedziemy rozmawiać o odbijanych

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
siemano miszcze, kvrwa wreszcie wolne od pracy i nad wodę się przejechałem, ale sie spiłem, a jutro do roboty

sixth Gratulacje!! będziesz 2 durczok

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-07-12 17:37:42

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no ona jest dziennikarką, każda by sie speszyła jak by ją chłopak na wizji pocałował

Stoker Ty to masz prze***ane....

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no, ostanie prawdziwe wakacje w życiu bo teraz będzie rok maturalny a tu darmowe zadvpcanie ale za to sobie odbije w sierpniu jak pojadę do ziomków do Białegostoku o ile to wypali ale musi coś z tego być kvrwa nie ma bata

moja siora też poszła wiąże nadzieje z dziennikarstwem, narazie do LO, ale później jeszcze jakieś studia planuję

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
e tam nie warto na początku Lo planować przyszłości, bo milion razy się to zmieni
heheh wiem to na własnym przykładzie w pierwszej klasie myslałem o Awf a a teraz dostałem się na Polibude.

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja się opjerdalam w domu, muszę gdzieś pojechać... ale w te wakacje raczej nie pojadę

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
e tam nie warto na początku Lo planować przyszłości, bo milion razy się to zmieni
heheh wiem to na własnym przykładzie w pierwszej klasie myslałem o Awf a a teraz dostałem się na Polibude.

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja do Technikum poszedłem, przynajmniej zawód będzie, a może na jakies studia pójdę

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
Technikum tez dobre, jakbys nie dostał sie tam gdzie chcesz to juz masz zawod

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no właśnie jest ten plus

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koksiarze

Następny temat

Muzyka motywatory na siłke!

WHEY premium