SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanio Gainera nie sprzedam. Spam post +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150335

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
kvrwa nie jestem zadnym yebanym Dexterem ani Mózgiem
a Pinky to chudy pedał


Stoker - ja sie nie zgodze co do tego że należy unikać nasyconych, bo proporcje kwasów tłuszcozwych powinny być jednak podobne. Jeśli nie ma codziennej długotrwałej nadwyżki kwasów nasyconych to nie ma raczej obaw u zdrowego człowieka by miał miec p[roblemy z cholesterolem, co innego gdy ktoś już je ma, są tez pewnei osoby bardziej narazone na problemy takie, ze wzgledu genetyki, ale co do tego nie jestem pewien, na pewno są jakieś "predyspozyje" tego typu, ale nie są raczej zbyt częste, wiadomo że u osob ze sporą nadwagą (większą niż ja mam czy Herek) trzeba uważać dużo bardziej na to. Ogólnie jednak na pewno nie należy łączyć nasyconych z węglami, czyli przykładowo kasza z jajkami odpada Ale jak łączysz w rozsądnych ilościach z źródłami białka to nie powinno być żadnych problemów, wiadomo to też zależy czy dbasz o dostarczanie nienasyconych, dlatego mi pasuje teraz LOWCARB bo wszystko opiera sie na tłuszczach, trzeba ich dużo wpjerdalać wiec i 3 jajka nie przeważą proporcji kw. tłuszczowych, utrzymanie tego jest proste

No i też ważna sprawa jest z czego dostarczone są te kwasy...
Bo wiadomo że olej kujawski to nie oliwa z oliwek, a ser żółty wpływa inaczej niż jajka, choć przykladowo 100g goudy ma takie same wartości jak 4 średnie jajka i niewiele więcej kw. nasyconych, a jednak lepiej zjeść jajka.
W chooy by można dyskutować o tym, ale najlepiej sugerować sie czyimś doświadczeniem i sprawdzać na sobie działąnie różnych rzeczy, ja chyba znalazlem odpowiednią droge dla siebie, planuje tez na LC masować, bo można.

A taka ciekawostka że np. na LOWCARBIE lepsze samopoczucie przy węglach można zastąpić właśnie porcją kw. nasyconych, na mnie to działało, teraz jem ich troszke mniej bo wywalilem całkiem ser żółty, a z jajek nieco mniej tych kwasów wchodzi, ale ja sie ogolnei czuje zayebiście na takiej diecie podczas gdy niektórzy w chooy narzekaja, nie wiem o co im chodzi

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Res ja jestem skurvielem i niszczę małe chude cioty

Carbon starczy już tych filozofii, przecież to spam

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
jakich filozofii

kurva nie czytaj jak nie pasi


--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
czytam bo chcę źle się czuję jak nie przeczytam czegoś w spamie

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955


a po drugie spamerzy mają mieć forme jak skurvysyn żeby tępić chudych leszczy

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
śmigam w kime panowie, jutro plecki czeba tyrać

zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no ja jestem koks i mi starczy

Przemyski wrzuć koleżanke jeszcze jakąś

i poszedł

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-08 23:28:27

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
zapomnialem napisac

ta ostatnia też ZAYYEBISTA!!

skąd Ty bierzesz te panienki
kurva ze ja takich koleżanek nie mam

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja mam kilka

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Witam wszystkich

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koksiarze

Następny temat

Muzyka motywatory na siłke!

WHEY premium