SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanio Gainera nie sprzedam. Spam post +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
dla mnie to atb wymiata, potem tiesto, czasem 4 strings a tak to wiadomo, o wielu wykonawcach nic nie wiem ale wpadnie w ucho jakis kawałek i napyerdala przez tydzien

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
kurde mieliśmy go wczoraj skończyć

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
trafilem na koniec

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
a po chvj tu komentować? HH wcale nie jest niskich lotów, wrecz przeciwnie no ale jak ktoś nie lubi to nie bd słuchał chocby peja zgarnął Grammy. kazdy lubi swoje a mówienie ze HH jest chvjowe a trance rzondzi jest.. złe

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
nie będę krytykować, bo nieraz mi się wkręci hh polski. Lubię życiowe nawijki a nie JP itd. Lubię Eldo, PiHa, pyskaty tez nieraz coś nawinie. Głównie to co bardziej popularne

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
denerwuje mnie troche jak ktos za bardzo ocenia zycie prywatne wykonawcy

ja slucham rapu czy czegos i w zyciu nie widzialem foty wykonawcy czy cos, bo na koncerty nigdy nie jezdze i wali mnie to czy on ma zone czy dvpczy dzieci itp

jak mi sie podoba jego muzyka to mnie to nie obchodzi

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Peja i Grammy??? chyba raczej fryderyk

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
carbon popieram w chvj. Dałbym Ci sogacza

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
ooj ostre tematy

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
JP to dla piaskownicy

Carbon dvpczy dzieci???

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koksiarze

Następny temat

Muzyka motywatory na siłke!

WHEY premium