SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanio Gainera nie sprzedam. Spam post +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
niezłe baty

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
siema i dobranoc

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
dzięki Jurek kolejny raz odzew z Twojej strony łap soga z BanKonta bo jeszcze nie przyznałem no w sumie chopoki mają racje, drążek szeroko nadchwytem, robisz najszersze, mc, prostowniki. Można jeszcze powiosłować sztangą/hantlami. Ale wyciąg to bardzo duży komfort

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
nachwytem Robercie

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
on nadchwytem robi czyli ręce na suficie

byłem na praktykach... godzine

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
hello sory, ja mam papierek na dysleksje

haha wyszedłem na *****a teraz, co podważa moje kwalifikacje

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Wiem wiem, że bez wyciągu też się da bo ja tak robię
martwy ciąg, wiosłowanie sztangą, hantlem, sztangą trzymając jeden koniec oburącz, szrugsy, ale jak byłem u kumpla kiedyś trochę pomachać ma wyciąg to naprawdę super sprawa
i dlatego teraz muszę i u siebie coś skręcić

Herek ja też miałem praktyki kiedyś jak się dobrze trafi to luz jak chuuuj ja tak miałem a inni idioci połatwili sobie w sklepach np agd to za******.lal.i od 8 do 14/15 i jeszcze dźwigali pralki,lodówki na ostatnie piętra bloków na osiedlach

w ogóle mi ich nie było szkoda,bo jak do kogoś ze sprzętem pojechali ktoś zobaczył takich lamusów to nawet jeśli na fakturze nie było opłaconej dostawy na miejsce tzn do mieszkania to ludzie krzyczeli na nich i kazali im to po schodach na jakieś 5 piętro wnosić i te de.bi.le tyrały tak za darmo a klienci na nich krzyczeli.
Kiedyś była podobna sytuacja u jakieś emerytki to im dała chociaż 10 czy 20zł do podziału na dwóch

Stok kupiłeś już tel ?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
kvrwa właśnie nie, bo tamten w stary mi jeszcze jako tako idzie, a teraz poważnie kminie żeby sobie rower kupić.. A jak na bezrobotnego i bez kasy to duże zakupy, koma bym wziął na krechę ale nie zadłużę się na większą kwotę, bo nie chce żeby gościu mi palce uciął jak mu nie oddam upatrzyłem sobie taki kom:

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1506 

co sądzisz?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Myślę, że jest ok

A rowerek jaki stacjonarny czy szosowy?

Mecz polska- hiszpania masakra prawie umarłem jak po przebudzeniu w radio o 7 rano usłyszałem wynik

Zmieniony przez - JerzyKiler w dniu 2010-06-09 12:08:06

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no ja mi mówiła klientka, że jutro na 10 i ze 2-3 godzinki

a własnie jaki wynik???

a telefon ok, bez żadnych udziwnień

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-06-09 13:33:09

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koksiarze

Następny temat

Muzyka motywatory na siłke!

WHEY premium