SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanio Gainera nie sprzedam. Spam post +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151113

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
ja bym nie mógł być z taką tępą ****ą, najwyżej przez parę miechów bym podvpczył, ale z takim tępakiem wstyd się na mieście pokazać, albo kumplom przedstawiać

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
elo , co nie ma fotek dupek zadnych ?!!! , wklejac cos !! :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Tu nie chodzi o wstyd tylko w koncu ruchanie klody sie zaczyna nudzic.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No fakt wydają się puste, ale taka grupa społeczna kobiet istnieje i została właśnie stworzona tylko po to, żeby chłopy miały na jedną noc zabawkę. Przeczyszczasz komin i znikasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
jak uda mi sie to jakos je sfotografuje wszystkie razem
Powiem ze to special for Ekipy Gainera

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
będzie Kino - Kolacja - Kopulacja

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wam panowie, żeby się lepiej spało zarzucę dzisiejszy bonus, ale następny dopiero jutro wieczorem


Magdalenka 17 l.








Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2010-07-06 20:32:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no co można powiedzieć, wcisnął bym fajne masz koleżanki Przemyski

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
ciełby tą magdalenke. daj jej enka

co dziś typa widziałem - stoi se chłopek, szluga obowiązkowo, krótke spodenki a na łydce takie wieeeelkie JP od kolana az do stawu skokowego

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nk ni ma ; <

a co do tatuaża, to szkoda, że sobie na czole nie zrobił... ciekawe co z tym za 30 lat zrobi, jak zmądrzeje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koksiarze

Następny temat

Muzyka motywatory na siłke!

WHEY premium