SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanio Gainera nie sprzedam. Spam post +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
Herek a w jakim technikum jesteś?

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Ekonomicznym

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
moja sąsiadka mówiła mi , że jak pójde do ekonoma i nie skończe studiów to będę zapjerdalał ze skrzynkami w spożywczym

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja zostane Strongmanem sławnym, więc mam wbite w zawód

kurva w pana na kurniku przeyebałem, spadło o 40 pkt

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no dlatego ja też teraz technikum kończę, ale idę później na jakieś studia, może jakaś turystyka/hotelarstwo

Herek ciężko Ci będzie zostać strongmanem, jeśli będziesz za******lał na tym żelastwie co masz teraz musisz dokupić w chuuj obciążenia bo masz mało, jak na swoje gabaryty


Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-07-12 18:33:03

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
Herek szacun
spoko profesja z ta turystyką akurat na 2012 hotelarstwo się przyda a słyszeliście , że wrocek nie zdąży ze stadionem na euro?

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
a ja bylem na silce ooo

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
ja też po treningu ważę 90kg widzę nie ma komu porządku pilnować i się tu kręci dużo łepków

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Jerzy wiesz co z nimi zrobic

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
to ładnie, jeśli to dobra masa to wyglądasz postawnie prze swoim wzroście Jurek co tam słychać w ogóle?

pipsztak- mnie tam dużo euro 2112 nie będzie interesować, bo jako tako w Krakowie się nie będzie odbywać, co nie znaczy że nie będzie tam turystów, ale nie w takiej ilości jak np. w Wawie. Ale ja tak czy innaczej bezproblemu znajdę robotę przynajmniej tam gdzie teraz mam praktyki w Novotelu, a to też zayebisty hotel

a jak nie wypali tam to z wykształceniem Kelner/barman po technikum + jakieś studia w kierunku hotelarstwo + kursy różne, np. barmański skrócony, sommelierski to mam robotę od ręki w najlepszych hotelach, a ich w Krk jest w****u - Sheraton, Grand, Qbus, Radisson, Andels, Park Inn, Novotele 2, Rubinstein, Orbis, Holiday Inn, Maltański, Gródek, Stary, Turówka, tyle z pamięci piszę, a buduję się jeszcze 3 w Polsce Hilton-marka światowa także robota będzie lux

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koksiarze

Następny temat

Muzyka motywatory na siłke!

WHEY premium