SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanio Gainera nie sprzedam. Spam post +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
wstalismy wczesniej od ciebie bluze sobie kupilem taka dresowa fit bede koks i bede pakowal

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
kvrwa to widze że mnie oszukaliście z tym wstawaniem

Rain, tylko uważaj żebyś bluzy nie oyebał trawą itp

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Carbon sciagne ja nastepnym razem

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Orson u mnie chodzi po 50gr obciążenie

idealnie skomentowaliście, przecierz sam napisałem ze to kurvy ta po lewej miała w ostatnim roku z 10 chłopaków, idiotka z niej ze *** ledwo zdała, w gimnazjum miała ksywe psajdak podobno tej po prawej za dobrze nie znam ale prawdopodobnie podobna do niej jest z zachowania

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
curwa co to za *****e chcieli chodzic z takim koniem

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
odnośnie Koni i rvchaczy koni

pamietam co raz konsternacja byla bo byl jakis grill na ktory z 3ma kumplami wpadlismy autem niezaproszeni, tak o zobaczyc co sie tam dzieje) i tam bylo kilka takich dziewczyn ktore troszke znalem, gadamy chwile i nagle jedna z nich mowi do mnie "ej słyszałam że coś kręcisz z Kamilą" (to jej kolezanka, taka srednia, ale wlasnie chlopakow co chwile ma), a ja : "yy a wyglądam na zoofila?"

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
pipsztak nie wiem może chcieli poruchać, bo ona łatwa jest

Carbon

dobra lecę się z psem przejsć bo to już po 13

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
elo , nawiasem mówiać Artur B bramkarzem Fiorentiny 2 mln zabulili

Zmieniony przez - AndrjuU w dniu 2010-07-13 13:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
Carbon
co u mnie tyle w okolicy koleżanek są już w ciąży, albo dawno porodziły, sie w pale nie mieści. Ja jakbym wiedział , że zalałem to bym chciał usunąć, a nie życie sobie psuć bahorem

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1162
Ja słyszałem, że 3 mln euro dali za niego na 2 lata.

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koksiarze

Następny temat

Muzyka motywatory na siłke!

WHEY premium