SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWOJA CHWILA PRAWDY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladniemusisz i nie ma wyjsia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
"własnie sie walnełem i zamiast łyknąć cztery fenuplasty zapodałem 4 termy i zaczeło mnie trzepać "

Pozdro Mrowa!

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
maat, pokaz foto

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096


Nieee. Sam sobie fotek nie zrobie.

Niedlugo mam kolesiowi robic foty to i moze om mi zrobi. na pompie i w ogole.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
aleeeee jazdaaaa do tej pory jadłem jedna rano i drugą o 16 . Juz sie nawet wyrzygałem ale nic nie dało jeszce wcześniej walnełem kawe i nażarłem sie tauryny . Chemia mnie zabije Zachciało mi sie przesypywać z pudełka do pudełka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
KingKong fota fuul kozak,czlowiek przy Tobie czuje sie maly
sog awkors
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
jak długo mozna utrzymać? dopóki trzymam dietę to utrzymuję, w tym roku to były jakieś 2 mc-e top formy jak z foty, teraz robię 2 miechy off od wszystkiego, podleczę dolegliwości po sezonie, kompletnie nie dbam o dietę ( ale nie w..dalam na maxa ) i od września/pażdziernika zacznę robić coś większego - no i po raz pierwszy zapytam o porządną rozpiskę
co do saa to do tej pory nic nie było, nie licząc krótkiej przygody ( 2 tyg )z metandienonem, choć miał to być 1 cykl. Ale pochorowałem się strasznie wtedy i nic z tego nie wyszło.
A ćwiczę już trochę. wcześniej pływanie i lekka, potem parę lat w fighterze wrocław, trochę kulturystyki. Tak systematycznie to ostatnio 2 sezony ( wcześniej 6-7lat temu jakieś 2-3 lata - to były początki. Ale z żelazem to od zawsze miałem do czynienia, chociazby przy sprintach i skokach nie da się uniknąć sztangi w treningu :-%.
A teraz na starość sobie trochę pizgam po siłce.
W tym roku jak zdrowie i $$$ pozwoli zrobię 2 rundy saa, pomysł na nie już jest, doszlifujecie tutaj i może na przyszłe wakacje będzie co pokazać.
Ale na razie to tylko zakupów trochę porobiłem, bo jakoś się nie potrafiłem zdecydować i tylko dupę niektórym zawracałem niepotrzebnie.

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moglbys opisac po krotce jak chodziles do tego poziomu BF??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
dieta UD2 lekko zmodyfikowana na własne potrzeby i trening jak w moim poscie w zdjęciach str 19 bodajże. Duzo by pisać a w sumie prosta sprawa. Mało kalorii ( bardzo mało ) b. niskie ww + aeroby + eca i ak przez 5 dni w tyg. przez 12 tyg. W pozostałe można pojeść

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
hehe taki wyglad bez koxu - jestem w szoku. WIdac masz za***ista genetyke albo nic innego nie robisz tylko trzymasz diete i treningi i siedzisz w domu budujac forme to moze... ale robisz cos poza trzymaniem formy to gratuluje genetyki

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop vs suspension

Następny temat

CO SADZICIE????/

WHEY premium