SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWOJA CHWILA PRAWDY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lessi sog4U za***ista definicja. tez bede chcial tak sie odtluscic ale to musialo cie kosztowac pracy. git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205590
... i lessie pozamiatal, wedlug mnie jeden z najlepszych na calym SFD, jak juz pisalem wczesniej rewelacja,nawet zastanowilbym sie czy jest sens uzywac saa

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Lessie- jak dlugo utrzymales taki stan definicji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Lessie ile lat juz cwiczysz:> byly chociaz jakies ph :> ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wkleil w dopingu to pewni tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Chłopak jak malowanie mi tez się podoba . Daj te foty do jakiegos kolorowego magazynu Całe zastępy Pań padną przed tobą na kolana . Już byłem blisko żeby wrzucić swoje foty ale juz sie rozmyśliłem nie ma tu miejsca dla takich świniaków jak ja. Dam je na jakiś portal zoologiczny o hipopotamach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
obecnie bronie na old kent rd, to jest zeznia na elefant castle,ale ez w richmond i twickenham.sigmy nie znam ,ale mysle ze znasz fabryka albo pasje, czasami dla relaksu siedze na ilingu w laconfidential ,gentelmen club. pozdrowienia dla sasiada.

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrowa nie ******l tylko wklejaj. tu sa same zwierzeta. dawaj dawaj bo jestem ciekw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
nima opcji Men . Doztałem kompleksów po obejrzeniu fotek . Muszę pomyslec nad turbocyklonem . A pozatym wytnij wklej odpada bo własnie sie walnełem i zamiast łyknąć cztery fenuplasty zapodałem 4 termy i zaczeło mnie trzepać k*********co za po***any dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205590
Mrowa jestes specem w dziale musisz dac foty

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop vs suspension

Następny temat

CO SADZICIE????/

WHEY premium