SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWOJA CHWILA PRAWDY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekid ty sie tu u nas nie umiesz odnalesc wiec moze skoncz pisac te bzdury biorac pod uwage temat dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
jak chcesz to ci wyrzezbie facjate

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
hmm... jestem nastawiony na negatywne wypowiedzi o mnie... nie raz slyszalem wiele slow w moja strone na temat wygladu... czekit wiem ze Tobie jak i wielu innym ludzia przeszkadza moj wyglad itd. to ze waze 115 kg nie znaczy ze jestem otyly. jestem normalnym czlowiekiem jak kazdy a to ze zajmuje troche wiecej miejsca niz ty nie jest niczym obcym bo iwelu jest takich jak i i duzo wiekszych na tym swiecie. dla mnie masa grzesia, grande i wielu ludzi jest czyms normalnym czyms z czym obcuje na codzien. ze wszystkich sportow a jest ichmasa wybralem akurat kulturystyke a nie strzelanie do ptakow czy innych badziewi. mnie to kreci i to kocham, dla mnie ten kazdy kg masy jest cenny jak zloto dla niejednego w niejednej konkurencji. tym sie spelniam i realizuje siebie. nie jestem kaleka. wiem ze to co robie jest meczace dla wielu osob, bliskich mi itd. ale oni mnie juz rozumieja, ty nigdy tego nie zrozumiesz bo nie wiesz jak to jest. i zapewne juz nie bedziesz wiedzial. twoje uwagi przyjalem i niech one zostana cisza, bo tym wlasnie sa w moim odczuciu, zarowno to co powiedziales jak i uwagi wielu innych ludzi w moim kierunku, ich spojrzenia na miescie itd... przyzwyczailem sie do tego... wlozylem w ten wyglad wiele pracy... waga nie odzwierciedla wszystkeigo. wyskakujesz z tym ze jestem otylym nastolatkiem i w stanach by misad kazal cos zrobic z tym? ale to jest polska. tutaj sie walczy a nie siedzi z dupa w goracej wodzie i pije***** wie co... widzisz dla ciebie moje 115 kg jest czyms nienormalnym a ja sobie nie wyobrazam jak moza wazyc 80 kg. Ty z moja waga bys sie odstrzelil, probowal wielu masakrycznych diet z bravo czy innych gowien. a ja z twoja waga 80 kf poszedlbym najprawdopodobniej do lekarza po psychotropy... kazdy robi co lubi i nie umoralniaj nikogo... pozatym zobacz w jakim dziale to piszesz! pozdrawiam pa

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
c0x najwazniejsze zeby spelniac marzenia. i tym sie kieruj a nie opiniami innych.

ja jeszcze mam jedno. mistrzostwo polski w boksie. ale juz za pozno na realizacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
grzesiu, dzieki. Ty zawsze mnie rozumiales i za to cie doceniam

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 754 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13091
<sex>

Kto mi wykupi abona ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cisza mi tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
c0x-- widze ze pamietasz o mnie to dobrze i pamietaj jedno to taka rada jak cos brdzo chcesz to bedziesz to mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
racja... po obejrzeniu chlopcow na tescie stweirdzilem ze to male picze dla mnie to za mali byli i too duzo ja musze pobic colemana

Siła rodzi się tylko z bólu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop vs suspension

Następny temat

CO SADZICIE????/

WHEY premium