SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWOJA CHWILA PRAWDY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mission ,,ufom2"-- coplete

panowie ograniczcie tu spam do minimum.
poprosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
-Neal- dlatego się nie przyznaje do wieku
co do koksu to nigdy nie koksowałem - sorry. koszukla to nitrobolon treca.
po drugie stosuje diete i dopiero zaczalem suplementy i jak narazie mi to wystarcza.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ale tylko na razie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
jak sadzicie bo ja mysle ze dlugo nie wytrzyma juz go ciagnie i w dopingu siedzi pewnie sie szprycuje gdzies po kryjomu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14191
b-50 ile masz w łapie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
za jakiś czas stwierdzi że przecież mu się nie stanie jak podje rochę metki i podleje testem przecież tutaj już tyle osób coś zapodało i każdy jest szczęśliwy, zadowolony i zdrowy....
tyle chociaż że będzie miał jakiekolwiek pojęcie co robi, najgorzej jak jakiś specu z osiedlowej piwnicy zacznie rozpisywać cykle, ostatnio słyszałem że "meta bułgarska jest na siłe, a ruska na mase lepiej wchodzi"

a gnoje nie powinni wchodzić do takich działów, a chciażby dlatego, że apetyt rośnie w miarę jedzienia i 15-latek jeszcze nie potrafi racjonalnie myśleć =D

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no mnie ostatnio tez gosc pytal czy ruska metka jest bardziej na mase czy na siłe ;) bo jadl tajlandzska i tamta byla na sile bo nic mu nie poszlo prawie

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-11-27 14:49:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
no co wy

póki się z domu nie wyprowadze to o saa nie ma mowy nie bede naciągał starszyzny na jeszcze droższe diety i na koks. mysle, ze to ostatnia rzecz na jaka chcieli by pieniadze rozpylić

i chociażby z szacunku do nich

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop vs suspension

Następny temat

CO SADZICIE????/

WHEY premium