SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWOJA CHWILA PRAWDY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
BULMASTIF, ładnie.

No ja mam jakos 178-180cm.... f***.... (Niesprawiedliwa matka natura )

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzies gubisz proporcje bul,chyba za duze kaptury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
chyba tak przypial
dobrze jest

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ja mam zdjęcie w profilu. Zastrzegam, że uprawiam zapasy i MMA a nie sporty siłowe.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"uwazam tak samo...pozatym widzi sie do okola ze wiekszych nie zaczepiaja najczesciej... "
Bling???
Prosta zasada kwadratow lubia sie sprawdzac,wiec jezeli nie jestes bliski ich otoczeniu to masz duze szanse ze beda probowac Ciebie sponiewierac..

Tadnie dziala ten przeterminowany HGH..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAMY Gochan'a!
Co tam u Ciebie jak treniingi i ogolnie "sprawy" sie maja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bling dostał bo MUSIAŁ dostac za to co zrobił wiec skoncz temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dopiero temat cały przeczytałem. Dużo różnych wątków się pojawiło. Moje spostrzeżenie są następujące:

1) Na przykładzie swojej osoby powiem, iż jakąś minimalną wiedzę posiadam w zakresie saa. Dużo koksu nie zjadłem - miewałem nie przemyślane zachowania. Teoria - jej znajomość jest bardzo przydatna i śmiem powiedzieć bardzo ważna. Zachodzące procesy fizjologiczne w naszych organizmach pozwalają zrozumieć co? jak? i dlaczego? toteż przyjmowanie saa posiadając wiedzę daje jakieś pojęcie o tym co się robi. Nie mając wiedzy zupełnie również można być wielki, bo coś tam się usłyszy, że strzelasz tyle i tyle, jesz dużo tego i tego, robisz zejście, potem następny cykl. Wymiary robi się szybko, ale ludzi, którzy mają pojęcie nie poznaje się po wielkości, tylko jakości!!!

2) z tym sraniem - to przegięcie totalne

3) Co do MMA - to BJJ/MT/C56 - nic lepszego nie przychodzi mi do głowy... a najlepiej to do dr Bryla na BAS III i każdego poskładacie albo sami zostaniecie poskładani - raczej w 99,999% to drugie.

Wsio.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Galenika chapaj dzide ok..
Bo za co dostal to ja wiem lepiej niz Ty..

A jego osoba posluzyla tylko mi za przyklad ale widac za tepy jestes zeby to zrozumiec..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop vs suspension

Następny temat

CO SADZICIE????/

WHEY premium