SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWOJA CHWILA PRAWDY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
przewracanki tez sa dobre ja trenowalem zapasy ale krotko i bez rewelacji wiec sie nei podniecam
ale na balecie jakis czas temu moj kolega drugiemu na wszedl w nogi tak ze mimo iz na to patrzylem to jakis czas musialem sie zastanawiac gdzie ten drugi sie podzial

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
Validol24 to c.i.u.l.a

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Validol24 jest silny przez kabel od neta

Zmieniony przez - Krzabr w dniu 2005-08-30 10:33:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
KAZAM zgadzam sie w 100%

Mrówa kazdy sport walki jest dobry podwarunkiem że go dobrze opanujesz:)
kiedyś bawiłem sie w boks ale od dłuzszego czasu bawie sie w jiu-jitsu i widze że tu moge wiecej zdziałać .próbowałem juz tez Muay thai jakieś poł roku ale jujitsu juz 3 rok trenuje i chyba przy tym zostane.Jedno jest pewne siłownia to nie wszystko....

a co do Validola to dajcie mu spokoj wkoncu kazdy moze sie wypowiedzieć a tu juz kazdy bana by dawał bo chłopak ma inne zdanie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Validol24 chetnie bym cie wykorzystal do swoich zainteresowan. gowni.a.rz mysli ze jak pare lewych omek wbil i sie utuczyl jak swinia to jest kozakiem z gornej polki. chetnie bym cie sprawdzil chlopcze. a pozniej bym ci zdarl z dupska pory i moge sie zalozyc ze byly by tam damskie majtki. ******..i ci sie chlopcze od koksu pod deklem. juz wielu takich wytargalem za ucho a pozniej plakaji jak dzieci. nastepny paker fighter jak ten z naszych zdjec. panowie proponuje tym moim optymistyczny akcentem zakonczyc rozmowe z tym delikwentem i przejsc do tematu. poprosze o zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403


d

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
śliczna fota jeszcze chwile i załozymy klub gejów A co do sportów awalki to zanim sie przekonałem co jest najlepsze dla mnie i ostatecznie wybrałem boks z kopaniem to trenowałem chyba wszystko po trochę oprócz tajskiego (bo wtedy jeszcze nie było sekcji w Krakowie)więc moge sie wypowiadać na te tematy . Zatem trza walić prosto w ryja a nie filozować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrowa czemu jedziesz hk. chlop dal fote jak i paru innych. dawaj swoje lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
nie jade mu to była tylko luźna wkrętka tak dla zgrywy . A ja jestem zbyt szpetny do tego działu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop vs suspension

Następny temat

CO SADZICIE????/

WHEY premium