SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWOJA CHWILA PRAWDY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ej f***master bez obrazy ale jak mam wiezyc tobie a gosciowi ktorego widzialaem ktory jest profesjonalista no to sory stary o czym tu gadacto jak by kupowac mercedesa w salonie albo na gieldzie jakies gownoco bys wybral???


pojechał z nim

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ale o co ci chodzi ? o kolesia po AWFie gdzie uczy sie grac w pilke i zasady kosza (bo fizjologie czy anatomie to mają --> )i jest wielki bo ma predyspozycje no wiedze pewnie tez na temat cwiczen(co jest na jaka pratie i ile mu potrzeba do szczescia ich i jedzenia i bonusow)... czy kolesiowi co rok wkuwal anatomie prawidlową po pol i lacinie, a teraz fizjologie histologie i biochemie i zna jak dziala miesien przez co jest pobudzany i w jaki sposob reaguje ... biceps aby oddzialywac na jego "szczyt" musialby miec przczep po srodku brzuśców chyba i jakims cudem byc go kurczył (ale nie wiem jakim) to by ci rosly szczyty moze...



co do mercedesow i gowien - sorka ale jestes wielki i sylwetke masz no celująca prawie mozna by rzec, ale jak myslales do tej pory ze kazda firma produkuje swoja kreatyne, czy ze widzsz cwiczenie i wiesz "Ze to jest na plecy" to tez dowodzi jakim jestes mercedesem.. karoserie masz prosto z salonu rocznik 2006, ale osprzęt zardzewialego auta na korbke

idac twoim tokiem myslenia - jeszce kilka dni temu bys smialo mowil - a kup sobie najdrozszy monohydrat kreatyny bo wiadomo ze oni prdukuja go u siebie i jestes lepsza jakosc bo wiecej placisz... i jestes wiekszy ode mnie np a jak ja bym powiedzial o tych kilku labolatoriach na swiecie to by mnie ta osoba do ktrej mowimy wysmiala "ty jestes maly wiec gowno wiesz" dr chocaizby proawdzacy cwiczenia z fizjologii czy anatomii sa grubi, chudzi, zaniedbani nieraz, ale napewno wiedzą wiecej o rozkladzie wlokien chocby nerwowych w danym miesniu i jak jest on pobudzany niz niektorzy kulturysci. dla ciebie np pewnie nadal wznosy nóg w zwisie na poreczach dziala glownie na brzuch co

bez obrazy ale w 'krzyżowkach' to dobry nie jestes przez to "pojechanie " na mnie wyszlo


Zmieniony przez - f***master w dniu 2006-11-25 23:17:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
no tak wyszlo ze zgadzam sie z 50 bo ja aktualnie lece male ciezary ale swobodnie i dokladnie i powiem wam ze faktycznie masa leci...i sie puchnie..Malo tego czuc miesien dobrac diete i chyba wszystko gra..Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ale joy ... ja nigdzie nie napisalem ze neguje powolny skoncentrowany ruch ... toz to jest bbb dobra metoda przeciez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
karoserie masz prosto z salonu rocznik 2006, ale osprzęt zardzewialego auta na korbke
bijcie sie

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie robie wznosow
badania mam wiec nie ma grata w srodku
i tak bede sluchal goscia co ma staz 20 letni w kulturystyce
bo na samych koksach sie nie dojdzie do tego co on tak to kazdy kto ma kase by byl do***any wiec wiedze musi miec duza
sory facku nieprodukuj sie juz wiecej
pozdro
ide do pracy

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie chodzilo o narzady wewnetrzne tylko o rozum ...
ja nie mowie ze zlych rad ci udziela, bo udziela dobrych - moze poza faktem ze cos jest na "Szczyt biceps" itp bo to stara szkoła, gzdie ludzie wierzyli w takie rzeczy ]


acha nie pytalem sie czy robisz wznosy tylko czy wiesz chociaz na co one glownie dzialaja[ tak a propos]

]

Zmieniony przez - f***master w dniu 2006-11-26 15:46:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005


obecna forma, na masie.
w trakcie pierwszego cyklu kreatynowego, łapa 40 na zimno.
wiek - za młody żeby w tym dziale siedzieć i wstyd mi

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mm90 ban za lolkowatosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
mogles kurtke ubrac, czapke uszanke i szalem sie obwiazac

daj bez koszulki

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop vs suspension

Następny temat

CO SADZICIE????/

WHEY premium