SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC Nitro Bolon II - opinie !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 155


Witam i pozdrawiam wszystkich userów forum sfd.pl !!!!!
Chciałbym się dowiedzieć czy nitro bolon II jest dobrym stackiem kreatynowym. Chodzi mi głównie o masę mięśniową. W katalogu piszą że można w ciągu 8 tygodni zrobić 4,8 kg masy mięśniowej. Czy to możliwe !!! Czy ktoś wie w jakich proporcjach występuje tam ester etylowy, a w jakich jabłczan ??? Do tej pory brałem Reactor Pro 3.

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nitro II dobry stack
tu masz skład w porcji 15g:
Pump Creatine Matrix: Jabłczan Kreatyny (TriCreatine Malate), Ester Kreatyny HCL (Creatine Ethyl Ester HCL) - 4000 mg Nitrix Oxide Amplifier Matrix: Chlorowodorek L-Argininy (L-Arginine Hydrochloride), Jabłczan Argininy (Diarginine Malate), Jabłczan Cytruliny (Citruline Malate) - 3500 mg Inozyna - 2000 mg Tauryna - 1500 mg Glutamine Matrix: N-Acetyl Glutaminy (N-Acetyl-Glutamine NAG), L-Glutamine - 1000 mg

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dobry stack kreatynowy , na cykl potrzeba 2 duze puszki

poza tym wyszukiwarka bo bylo o tym wiele razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Najlepszy jaki do tej pory bralem, wedlug mnie lepszy od xpanda i xtorma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8665
A z tym 4,8kg masy miesniowej to taki chwyt reklamowy. Wszystko przeciez zalezy od naszych predyspozycji,diety,treningu i regeneracji. Bralem nitro II ale niechce oceniac go poniewaz nie bralem innych stackow i nie mam porownania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
porządny towar
smialo mozesz kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bardzo dobry towar, nie wiem czy czegos tam nie dosypują, bo skład niby przeciętny (jest multum stacków z lepszym składem) ale efekty wymiatają, za ten produkt trec ma u mnie szacunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9377
ja bylem bardzo zadowolony z niego, polecam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
wszyscy których znam mieli miłe odczucia po cyklu na nitro2
jak kupisz to na pewno nie wywalisz kasy w bloto

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5

trening czyni mistrza !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dextrose, Dextrojuice, Taurine

Następny temat

Co myslicie o tym Combo Cell Mass Nitrix i No xplode

forma lato