SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myslicie o tym Combo Cell Mass Nitrix i No xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Zakupilem wlasnie Nitrixa 180 tab.Cell Mass oraz No xplode..Czy jest to dobre polaczenie..jak najlepiej to brac...

Kitesurfing THE BEST

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4371
Po co sie pytasz czy jest to dobre polaczenie jak juz kupiles. Na forum jest kilka tematow o tej kombinacji BSN, poszukaj w wyszukiwarce. Mam no-xplode i jak na razie daje mu 6/10 biore po 2 miarki bo po 1 lub 1.5 nic nie czuje. Bierz no-xploda tylko przed treningiem nie bierz w dni bez treningu jak pisze producent bo to strata supla. pozdro

Train, eat, sleep...repeat!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
dawkowania nie rozpisze tych supli bo nie che w bład wprowadzic, ale podbije temat moze ktos ci doradzi...
----- jka to marnowanie supla, o czym ty mowisz, pa raz inaczej wyglada dawkowanie w zestawie z innymi elementami a inaczej jak samo no-xplode, i rzadna strata, powinno sie brac codziennie jesli samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4371
chyba nie wiesz jaki sklad ma no-xplode. Jestto stak pobudzajaco-energetyzujacy majacy dac lepsze skupienie, koncentracje, pobudzenie i pompe na treningu. Wiec jaki jest sens brania tego supla w dni bez treningu???

Train, eat, sleep...repeat!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
wiem ze w swoim składzie ma kreatyne
nie duzo ale ma
pozatym obecnei szamam i odkad jem w dni nietreningowe tez na trenigu mam i lepsza pompe i wieksza ochote i jestem lepiej pobudzony niz jak jadłem tylko w dni trenngowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4371
to ze ma kreatyne to racja dokladnie 1.25g jablczan etylowego estru kreatyny na 20.5g porcji, tylko zeby brac to codziennie ze wzgledu na to ze ma troche krety imo jest nieekonomiczne zwlaszcza patrzac na cene i ilosc porcji tego supla, ale jak ktos ma kase i lubi dodatkowe pobudzenie to czemu nie. Pozostaje pytanie czy autor posta ma jedno opakowanie na cykl czy tez dwa? pozdro.

Train, eat, sleep...repeat!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC Nitro Bolon II - opinie !!!!

Następny temat

serducho a kreda

Wiecej