SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC Email SPAM Post vol. 6

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
dupa :>
nie widziałem dziewczyny 2 tygodnie, taki "wytęskniony" byłem to jak na złość jej stary musiał się co 10 minut wracać po coś do domu i dalej będę "tęsknił" :D

kastet dałeś już spokój ochronie w pracy?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
lekko, dzisiaj ich nie tykalem <lol2>

ale takie pajace ze <omg>

haha

jutro i w niedziele planuje 2 dni FBW po 10dniuowej przerwie, ale bedzie kwach pewnie

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
pokażesz swój plan FBW?
bo ja muszę sobie ułożyć na okres akademicki własnie taki, a im więcej doświadczonych postów odczytam, tym lepiej;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
co tu sie dzieje? nie ma mnie chwile i juz 15 stron, kierva
bic: widziales moj plan wraz z modyfikacja odinowa na 133 stronie ?
kastecior: wrociles z mrowkowego pociagu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
to jest taki wozik do zbierania ubran kosiak :P

hehe po 5dniach w pracy jestem

ja zaraz tez lookne ten plan

dawidowicz - jutro dopracuje to pokaze

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ok ^^

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
2. Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce prostej 3s - to bym zmienil na wyciskanie hantlami w chwycie neutralnym

2. Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku 2s - cwiczenie z dupy po co Ci izlowane i to na taa mala grupe ?

4. Wspiecia na palce w staniu ze sztangą 3s
5. Wspiecia na palce w staniu ze sztangielką 3s
6. Wspięcia na palce w siadzie 3s
- zamiast tego shitu super seria wspiecia na palcach ze sztanga+wspiecia w siadzie

1. Przysiady ze sztangą na barkach 5x5
2. Prostowanie nóg w siadzie 3s
3. Uginanie nóg w leżeniu 3s -
i to sa cale nogi ?? trening jak moja siora na wfie trzeba dolozyc przysiad przedni lub hack siady i wykroki lub wstepowanie, te maszyny se mozesz na dobicie zrobic i tez w super se4rii po ciezkim treningu

5. Podciąganie sztangielek (kaptury) 3s - tu pewnie za wiela nie do***iesz ciezaru wiec zrob w super serii hantle lekko z przodu + lekko z tyłu


Zmieniony przez - kasteta w dniu 2009-07-31 23:50:17

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
rafal Ty luju

musimy sie na cykla jakiegos pod koniec roku zgadac i kupimy se ten sam stuff i wodyna o trening poprosimy

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja ostatnio modlitewniki robilem

jak mi sie juz bcóF nie chciało na linkach dodatkowo

ale szybko cegiełkami w góre i 5min kilka serii i bice zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nitrobolon i magnum 8000

Następny temat

PYTANIE O PROTEINY

WHEY premium