SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THC a przyrost masy - pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
moj kolega z gimnazjum czesto palil, potem bylo palenie codziennie, nawet przed szkola, jak mial sie uczyc na komisa z angielskiego to zamiast sie uczyc zaczal palic z chlopakiem co przyszedl mu korepetycje dac, a teraz moj kolega wzial sie za amfe ktora jest porazka, wiec widac jak szybko mozna sie stoczyc, oczywiscie nie kazdy tak konczy ale ja wole nie kusic losu. jest takie powiedzenie ze wszystko jest dla ludzi, ale ja mowie ze czlowiekiem najpierw trzeba byc a nie glupim gnojkiem bo wtedy jest pozamiatane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
i tak bywa dla mnie to czasami jest smutne bo znam w **** ludzi ktorzy cpaja po kilka razy na dzien i noc od bardzo wielu lat to jest dla nich normalka tak jak dlanas sniadanie, obiad itd kradną robia dziesiany sprzedaja prochy robią waly a wszystko i tak na cpanie przeznaczaja ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ommen smutne ale prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
Uważacie, że nałóg tytoniowy jest lepszy??

Jest znacznie bardziej uzależniający

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
obydwa sa zle i wkurza mnie tlumaczenie ze lepiej palic trawe niz palic fajki. fajki nie maja tak silnego oddzialywwania psychoatkywnego jak marichuana i mozna po nich prowadzic pojazdy , pracowac, nie masz zadnych psychoz, nie powoduja syndromu lenia tak jak robi to trawa. ale obydwa sa glupota..
poza tym trawa rodzi ciekawosc do innych dragow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Swoją drogą dziwne podejście - albo jaram, albo chlam, albo ćpam - stary, chyba masz cholernie nieciekawe życie, albo nie potrafisz bawić się "na sucho".

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dokładnie to samo chciałem napisać


ja mam kumpli co jarają i cały czas ******ły im w głowie , ciągle beka z byle czego , zero powagi... ciekawe co powiedzą swoim dzieciom jak spędzali młodość i czy też powiedzą a ćpaj sobie synu byle z umiarem

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-10-29 17:43:00

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jeżeli byłbym kobietą to z takim gościem nigdy bym się nie zdecydował wiązać a tym bardziej mieć dzieci.

Ci gimnazjaliści jarają bo myślą, że jak są RASTA to są za***isci, może i są ale w swoich kręgach co jeden głupszy od drugiego, może zmądrzeją miejsmy nadzieje...

Chodze do liceum całą podstawówke i gimazjum mam za sobą, do końca liceum też nie daleko, a nigdy jakoś mnie to nie kręciło, jeżeli umiem bawić się bez żadnych wspomagaczy, to po co to zmieniać. A z brania dragów żadnych korzyści nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ja uwazam ze marycha powinna byc legalna, ale tylko dla tych ktorym przynosi ulge w chorobie, lub dla malego grona ktore przeszlo specjalne testy psychologiczne. dla dzieci polecam Kubusia lub Kinder Bueno na dyskoteki i do szkoly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
Chaczyk - "Ci gimnazjaliści" - masz mnie na myśli? To sie mylisz...
W celu wyjaśnienia:
Ja nie powiedzialem ze pale 3 razy dziennie i ze nie moge bez tego życ. Jak pale to raz na 3 tygodnie a moze i rzadziej. Mówicie, że to prowadzi do sięgania po twarde narkotyki - mylicie się, bo mnie wcale nie interesują takie rzeczy. Ja uważam, że jak człowiek ma troche oleju w głowie to raz na jakiś czas dla rozluźnienia i odstresowania jak se zapali to se krzywdy nie zrobi. Tak wogóle czytałem gdzieś kiedyś, że maryśka jest nie legalna, dlatego że w stanach kiedys (kiedy jeszcze to bylo wogole nie znane) zalało to rynek, dlatego w panice zrobili ja nielegalna. ZAZNACZAM ZE TAK TYLKO CZYTAŁEM i nei wiem ile w tym jest prawdy. Nie pale fajów bo to dopiero jest dla mnie shit. Jak jest imprezka i jest dobra ekipa to se wypije. A czasami jak nas najdzie to z kumplem se zapalimy i idziemy np sie zrelaxować ogladając jakis nudny film na kompie. Wiem, że są ludzie którzy zaczynali od trawki a teraz jadą po kablach, ale to są idioci, którzy chcieli udowodnic światu niewiadomo co, a teraz kombinuja jak tu z tego wyjść. Powtarzam jeszcze raz. Maryśka nie jest zła ale trzeba mieć troche oleju w głowie!!

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o wasze korekty-najnowsze zmiany ustalenia

Następny temat

czy mam szanse?

WHEY premium