SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THC a przyrost masy - pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 720
Co wy macie z tym bekaniem ja bekam pierdze i dobrze mi sie z tym żyje
Najgorzej jak na siłowni przy wyciskani sobie pierd.....sz bąka
siły spadają nagle;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
Jak masz głupoty i nie na temat pisać to nie pisz wcale.

Mnie na przykład wogóle nie interesują twoje problemy z układem pokarmowym

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2015
@Up

Hmm napisałeś wczesniej ze ma lepsze doznania jak sie zjara przed siłownia, szczerze to po kilku browarach slabiej Ci idzie wyciskanie wiec nie wyobrazam sobie wyciskania przy byciu zjaranym poprostu mieśnie z powodu zmiejszenia poziomu testosteronu by odmawialy posluszenstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1844
Ty sobie wyobrażasz a on doświadczył. alkohol ma inny wpływ na organizm niz THC a poza tym testosteron nie obniza sie bezposrednio po zjaraniu (przynajmniej nie tak znacznie) tylko w pozniejszej fazie fazy tzw zamułki

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
to fakt jak zapale ale nie za dużo lepiej się ćwiczy, lepiej czuje mięśnie ale kilka lat temu jak popalałem to nie miałem siły sie ruszyć ,myśle że to wszystko czy mamy siłę po paleniu czy nie dzieje sie w naszej głowie jak stwierdzisz że nie dasz rady to juz po wszystkim ,20 kilo na sztandze i lipa.pale co dziennie z tym że nie po całym worku , co godzine dobry mach i gra gitara czsami nie mam a petytu po paleniu a czsami mam to jedno co mnie denerwuje bo jeść trzeba no i co około 2 tygodnie kilka dni przerwy i gut w zeszłym roku nie paliłem 3 miechy bo chciałem zobaczyc czy będa lepsze przyrosty ale wszystko normalnie czyli po mału do przodu pozdro

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 964
" Znam dziesiątki takich ludzi. Tyle, ze ludzie ktorych ja znam to nie sa osoby z dna spolecznego tylko ludzie, ktorzy wiedzą, że uzywki są dla ludzi ale trzeba ich uzywać z głowa.
Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje. "


g**** wiesz dzieciaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 557
popaatrzmy na to z innej strony!!

Giet kosztuje ok. 30 zł( zalezy od regionu). To juz za 2g mamy Kreatynke Olimpa w Mega Caps'ach 300 tablet:D Więc kase jaką wsadzimy w dragi lepiej przeznaczyć na coś lepszego dla nazszej sylwetki:)

Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2015
I ja sie w 200% a nawet w 300% zgadzam z moim poprzednikiem! Mądre słowa! za 2 sztuki ktore zjarasz i po ptokach masz pełny cykl xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
oczywiscie że masz racje wiec ja wydaje na suple a co zostaje na palenie lub sprzęt do ćwiczeń ( kształtowniki itp gdyż co jakis czas robię sobię następny stojak ,ławka itp,musowo podczas palenia gdyż lepsze mam pomysły) pozdro panowie

kaszalot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899
jak ktoś twierdzi że zioło jest złe to chyba nie palił,a jego wiedza ogranicza sie do ulotki od higienistki szkolnej

ps:kreta z olimpu jest do bani za ta cene masz 2x tyle vitala

Wszystko związane z kulturystyką

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o wasze korekty-najnowsze zmiany ustalenia

Następny temat

czy mam szanse?

WHEY premium